Logowanie


Horoskop Anielski na 2017 rok HOROSKOP ANIELSKI 2017 ROK

DLA 12 ZNAKÓW ZODIAKU

Każdy znak wywodzi się z odpowiedniego żywiołu, i każdy jest również pod opieką swojego  Anioła Stróża oraz innych Aniołów dbających każdego dnia, o każdej porze, w każdej godzinie i w każdej sekundzie naszego życia, o prowadzenie Nas bezpieczną drogą. Nikt nie pozostaje sam. Wystarczy poprosić Anioły o wsparcie i pomoc.BARAN

(21.03-19.04)
żywioł - ogień/planeta MARS obdarzyła Barana inicjatywą, energią, odwagą, impulsywnością, wielkim realizmem i zdolnością podejmowania szybkich decyzji.

 

Anioły proszą, byś przyznał przed sobą, że czas odejść. Wiesz o jaką sytuację tu chodzi. Przed odejściem powstrzymuje cię lojalność i lęk, ale anioły zapewniają, że to najlepszy sposób. To najlepsze dla Ciebie wyjście. Działaj w ścisłej współpracy z aniołami, tak by przejście nastąpiło harmonijnie dla wszystkich. Poczucie winy i inne negatywne emocje, jakie Ci towarzyszą przekaż niebiosom, bo potrzebujesz teraz wysokiego poziomu energii. Uwolnij się i poddaj się. To właściwy moment. Poproś Archanioła Azraela o pomoc w przeżywaniu smutku, a Archanioła Michała o odwagę. Przed Tobą wspaniały rok.


BYK

(20.04-22.05)
żywioł - ziemia/planeta WENUS obdarzyła Byka darem opiekuńczości, zaradności i dbałości o rodzinę, wybitnym zmysłem estetyczności,
cierpliwością, sumiennością oraz odpowiedzialnością.

Nadszedł czas żeby nagrodzić się za własną ciężką pracę. Każdy potrzebuje nagrody, a Ty nie jesteś wyjątkiem. Przyjemność doda Ci energii, poprawi nastrój i podniesie motywację. Zainwestuj w siebie i znajdź dzisiaj czas dla siebie. Podaruj sobie jakiś upragniony przedmiot, odwiedź dawno nie widzianych przyjaciół. Wtedy Twoje wewnętrzne dziecko rozkwita szczęściem dzięki poświęconej mu uwadze. Koniecznie zrównoważ dawanie i przyjmowanie. Doceniaj wszystko co zrobiłeś. Nigdy nie zwalaj winy na siebie.


BLIŹNIĘTA

(23.05-21.06)

żywioł - powietrze/planeta MERKURY „zasiała” u Bliźniąt silną potrzebę kontaktów międzyludzkich oraz wymiany intelektualnej, logiką myślenia oraz bystrością umysłu i inteligencją.

Twoje modlitwy dotyczące sfery finansowej zostały wysłuchane. Im bardziej będziesz wsłuchiwał się w swoją intuicję, tym szybciej poprawi się Twoja sytuacja finansowa. W połowie roku nastąpi nieoczekiwany przypływ gotówki.
Na początek przekaż swoje zmartwienia finansowe aniołom. Pilnie skorzystaj ze wskazówek, które otrzymasz, bo mogą one być odpowiedzią na Twoje modlitwy dotyczące finansów. Obfitość może pojawić się w wielu formach. Zauważaj i zwróć uwagę na znaki.

 


RAK

(22.06-22.07)
żywioł - woda/planeta KSIĘŻYC obdarzyła Raka wrażliwością i intuicją, opiekuńczością, sentymentalizmem, ale też przedsiębiorczością i darem zdolności do pocieszania innych.


Musisz podjąć pewne kroki, zanim Twoja modlitwa zostanie w pełni wysłuchana. Anioły mówią, że właśnie obecnie jest idealny moment do działania. Czasami nie tak ważne jest podejście do danej sytuacji ale to, że swoją energią, działaniem i intencją realizujemy swoje pragnienia. Kiedy zrobimy pierwszy krok w kierunku upragnionego celu, wszechświat udzieli nam potrzebnej pomocy. Wszystko dobrze się ułoży pod warunkiem, że nie będziesz dłużej zwlekał. Szybko podejmij decyzję. Twoje przeszkody, które zaistniały w przeszłości, wynikały stąd, że nie nadszedł jeszcze odpowiedni czas.


LEW

(23.07-21.08)
żywioł - ogień/planeta SŁOŃCE obdarzyła Lwa dużą ambicją, idealizmem, umiłowaniem do przestrzeni i rozmachu, hojnością.


Masz zapewnienie o niewinności samej sytuacji, jak i zaangażowanych w nią ludzi. Jeżeli trapi Cię poczucie winy, powierz ją Aniołom. Ze wszystkich uczuć poczucie winy ma najniższe wibracje, więc przyciąga to, co negatywne. Jeżeli kogoś o coś obwiniasz, anioły przypominają, że dla uzdrowienia sytuacji powinieneś dostrzec wewnętrzną boskość tej osoby. Wcale nie musisz podtrzymywać relacji z kimś, komu nie ufasz, ale dla własnego dobra musisz oczyścić się z toksycznych myśli i emocji. Anioły proszą, żebyś uznał, iż wszystkie nieporozumienia były jedynie niewinnym błędem. Szanuj wewnętrzne dziecko w sobie i w innych. Wyjdź poza pozory i złudzenia, by dostrzec prawdę duchową o doskonałości boskiego porządku.


PANNA

(22.08-22.09)
żywioł - ziemia/planeta MERKURY daje Pannie umiejętność logicznego myślenia, wprowadza potrzebę i głód wiedzy oraz potrzebę sprawdzenia teorii w praktyce, praktycyzm.


Potrzebujesz więcej możliwości twórczego wyrazu. Anioły podpowiadają Ci, żebyś postarał się znaleźć ujście dla swojej kreatywności w pracy i w domu. Na przykład pisz, lub graj na jakimś instrumencie, zajmij się rękodzielnictwem, maluj, szyj albo zmień wystrój mieszkania. Nieważne, czy Twoje dzieła nadają się na sprzedaż, czy nie. Najważniejsze, żebyś pozwolił swojemu wewnętrznemu artyście cieszyć się swobodą twórczej ekspresji. Cel życiowy i wyjątkowa praca pojawią się na Twojej drodze dzięki wysiłkom twórczym, których obecnie nawet sobie nie wyobrażasz, więc nie zamartwiaj się tym, że nie wiesz na czym polega Twój życiowy cel. Po prostu idź przed siebie.


WAGA

(23.09-22.10)
żywioł - powietrze/planeta WENUS - natura pełna sprzeczności, niektóre Wagi są łagodne i usposobione pokojowo, mało ambitne, inne przeciwnie, ambitnie robiące karierę, towarzyskie.

 

Ponieważ myślisz o sytuacji, w której czujesz się prześladowanym, Anioły mówią, że można ją rozwiązać jedynie dzięki jasnemu wyrażeniu własnych potrzeb i oczekiwań. Możesz być jednocześnie anielski i asertywny, jeśli będziesz prosił Anioły o odwagę i przewodnictwo, gdy szczerze przedstawiasz swój punkt widzenia. Dzięki praktyce, życzliwa asertywność staje się łatwiejsza. Staw czoło tej sytuacji. Bądź szczery wobec siebie i innych. Ta sytuacja jest dla Ciebie okazją do rozwoju osobistego i duchowego. Wszystko ułoży się po Twojej myśli.SKORPION

(23.10-21.11)
żywioł - woda/planeta PLUTON i MARS - Skorpion jest pracowity, uczciwy, upatrujący swój najważniejszy cel w szczęściu rodziny, lojalny i pomocny, w kryzysie niezastąpiony.

 

Anioły mówią, że ostatnio proporcje między dawaniem i przyjmowaniem zostały zachwiane. Jeśli dajesz znacznie więcej niż przyjmujesz, to prawdopodobnie czujesz, że inni wykorzystują twoją życzliwość. Jeżeli nierównowaga polega na tym, że więcej przyjmujesz niż dajesz, to być może odczuwasz niepokój, przygnębienie a nawet poczucie winy. Choć nie można każdego dnia idealnie równoważyć dawania i przyjmowania, można jednak zachować zdrowy balans. W tym celu pamiętaj, żeby codziennie dawać coś od siebie. To może być po prostu czas, pieniądze, prezent lub komplementy, nie oczekując niczego w zamian. Tego samego dnia z wdzięcznością przyjmuj niespodziewane propozycje pomocy, komplementy czy inne dary. Mów „dziękuję” bez zakłopotania, czy poczucia winy. W relacjach, w których to Ty więcej dajesz, wyrażaj swoje potrzeby i proś o pomoc. Pamiętaj! Żeby przyjmować, trzeba najpierw dawać. Dawaj od siebie to, czego sam potrzebujesz więcej, a wówczas wszystko doskonale Ci się uda.


STRZELEC

(23.11-21.12)
żywioł - ogień/planeta JOWISZ - Strzelec lubi podróże i nowe twarze, przemieszczanie się; posiada wielką zręczność i optymistyczne usposobienie; uwielbia kontakty z ludźmi.


Zaszły w Tobie przemiany, które pozytywnie wpłynęły na zmianę kierunku Twojego życia. Dawny styl życia przestał Cię interesować i zauważasz, że coraz częściej zaczynasz unikać dotychczasowych znajomych, a twoje hobby już tak Cię nie pociąga. Pragniesz życia i pracy, które lepiej będą pasowały do Twoich nowych zainteresowań i pasji. Anioły towarzyszą Tobie w tych chwilach przemian. Zgodnie z Prawem Przyciągania, w Twoim życiu pojawią się nowe wspaniałe sposobności i związki. Nowy element w Twoim życiu jest dla Ciebie błogosławieństwem, nawet jeśli w tej chwili nic na to nie wskazuje. Dla kobiet od dłuższego czasu starających się o dziecko, możliwe jest zajście w ciążę.


KOZIOROŻEC

(22.12-20.01)
żywioł – ziemia/planeta SATURN przyniosła w darze Koziorożcom dobry wygląd zewnętrzny, aż do późnej starości, ale też ambicje, rozwagę, bystrość, inteligencję, umiejętność koncentracji.


Anioły przypominają, żebyś częściej prosił swoje anioły o wsparcie. Mogą pomagać Ci w każdej sferze życia, a także podsuwać pomysły i użyczać odwagi, wiary, pewności siebie i jasności umysłu. Mogą pomóc zaspokoić także Twoje potrzeby materialne i fizyczne, związane z pieniędzmi, czasem, zdrowiem i witalnością. Proś o wszystko czego potrzebujesz. Korzystaj z pomocy innych.
Ale sam poproś swoje anioły o pomoc, we wszystkich sprawach, małych i dużych. Bez Twojej prośby anioły nic same nie uczynią.WODNIK

(21.01-19.02)
żywioł - powietrze/planeta URAN i SATURN - Wodnik różni się od wszystkich innych znaków i od siebie wzajemnie również; wysoko ceni wykształcenie i intelektualne rozmowy.

Dotychczas martwiłeś się o swoją misję życiową. Być może obawiałeś się, że nie zarobisz dość pieniędzy, nie odniesiesz sukcesu, albo nie zostaniesz doceniony przez innych. Zamiast zamartwiać się swoimi osiągnięciami, czy reakcjami innych, skup się wyłącznie na swojej służbie. Wykorzystaj wrodzone talenty, wszystkie pasje i zainteresowania, żeby pomagać innym, albo wspierać jakąś ważną sprawę. Wtedy za sprawą Prawa Przyciągania otrzymasz wszelkie potrzebne Ci wsparcie. Powierz troskę o pieniądze Bogu i Aniołom.RYBY

(20.02-20.03)
żywioł - woda/planeta JOWISZ i NEPTUN dają Rybie naturę pełną sprzeczności, raz Ryba pojawia się jako osoba sprawna i zorganizowana, a innym razem chaotyczna i zagubiona; posiada silną intuicję i jest nieprzeciętnie wrażliwa.

Anioły pragną pomóc Tobie w relacjach z samym sobą i z innymi. Następnym razem, kiedy poczujesz pokusę, żeby surowo ocenić siebie lub kogoś innego, zamiast tego pomódl się o wasze zdrowie i szczęście. Idąc drogą pozytywnego myślenia i działania, tworzysz poczucie własnej wartości i harmonii, a także uzdrawiasz relacje. Porzuć skłonności do wymuszania zdarzeń, a pożądany i jeszcze lepszy rezultat osiągniesz w łagodniejszy sposób. Uznaj zasadę: „Kiedy zamykają się jedne drzwi, otwierają się inne”.
Konsultant Mistyczny - Wróżka

 ANNA DANUTA

tel. 708  577 070 (3,62 zł za minutę połączenia)

Ilość wyświetleń: 1828Projekt i realizacja > Panam.pl
zamknij

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES

Informujemy, że do celów optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie i dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.