Logowanie


Horoskop na jesień 22 września rozpocznie się astronomiczna Jesień.

 
Jakie wydarzenia Nam przyniesie nasza pani jesień dowiemy się zaglądając w karty tarota .
 
Dla wibracji 1
 
 
Jedynki tej jesieni będą miały sporo szczęścia i ochronę od Sił Wyższych . Dlatego pomimo dylematów i rozterek spadniecie na przysłowiowe cztery łapy.  Jesteście osobami zaradnymi, ale tej jesieni będziecie zmuszeni podjąć decyzję w kwestiach materialnych  , lub innych przed czym rozpaczliwie się bronicie.
 
Na finanse nie powinniście narzekać , zarówno będziecie obdarzani , ktoś was wesprze , jak i wy będziecie wspierać innych , czy to w postaci finansowej , czy wykonywanego zawodu np:pomoc choremu .
 
W uczuciach możecie poczuć się silniejsi od partnera w sprawach materialnych i kierować związkiem na zasadzie zależności .
 
Zdrowotnie mogą  pojawić się różnego rodzaju  stany zapalne , dolegliwości reumatyczne , dolegliwości kończyn górnych.
 
Co radzą Mudry
 
Karta Przewaga -Zachowaj spokój
 
 
To Mudra pięści zalecająca abyście panowali nad swoim życiem kierując się spokojem i wielkodusznością.
 
Kiedy ogarnie was wściekłość uderzcie kilka razy  pięścią lewej ręki w dłoń prawej ręki wyobrażając sobie zimny prysznic , który was schładza .
 
Potem już na spokojnie można pomyśleć co zrobić , aby zmienić pewne rzeczy.
 
Dla wibracji 2
 
 
Dwójeczki tej jesieni nie spoczną na laurach i ciągle coś będą dopieszczać , wygładzać i uparcie dążyć do osiągnięcia  celu i tego aby wszystko miało ręce i nogi . Wszystkiego na raz nie da się zrobić , a jedynie przeciążycie swój organizm fizycznie i psychicznie.
 
W pracy uważać , aby nie brać na siebie za dużo , trzeba pomyśleć co by tu zmienić , aby odciążyć siebie.
 
Finansowo jakieś przeszkody i natłok myśli czy dacie radę , a  chciałoby się jeszcze zrobić i to i tamto. Lepiej przespać spokojnie noc i z wypoczętym umysłem pomyśleć co dalej.
 
Uczuciowo nie trzymać się uparcie swojej nieprzejednanej postawy i zdania , gdyż może to, zakończyć się odejściem partnera .
 
W zdrowiu mogą sprawić dyskomfort alergie wziewne , uważać też na stany zapalne , układ oddechowy.
 
Co radzą Mudry
 
Karta Wszystko w jednym .
 
Jedno we wszystkim.
 
 
Wszyscy jesteśmy jednym . Ten układ rąk, ta Mudra regeneruje i wzmacnia całe ciało. Palce lewej ręki skierowane są w dół , a prawej w górę , a kontakt kciuka z czubkiem palca wskazującego symbolizuje połączenie świadomości ludzkiej z kosmiczną.
 
Ten kontakt ze świadomością kosmiczną da Wam poczucie bezpieczeństwa, a wszelkie zmartwienia odejdą na bok. 
 
Dla wibracji 3
 
Trójki ogarnie melancholia w długie jesienne wieczory .Staniecie się romantyczni i będziecie wspominać dawne dobre czasy , jak też kogoś z przeszłości na kim wam zależało, a rozstanie spowodowało wrogość i cierpienie.
 
W pracy słuchajcie intuicji , bo tu obiecanki mogą nie nadejść , a wy poczujecie się zawstydzeni i przegrani.
 
Finansowo nie będziecie się zadręczać i przejmować , a skupicie się na emocjach , doznaniach i odczuwaniu przyjemności z otwartym sercem.
 
Uczuciowo poczujecie swój sukces emocjonalny .Wasze starania w które wkładaliście sporo energii nareszcie okażą się owocne i ruszą do przodu .
 
Będzie romantycznie , przyjemnie , tylko nie zapędzać się w iluzje i mocniej stąpać po ziemi.
 
W zdrowiu uważać na to czym się odżywiacie , gdyż mogą wystąpić wszelkiego rodzaju   dysfunkcje żołądka , alergie pokarmowe , uważać także na układ nerwowy.
 
Co radzą Mudry
 
Karta-Uczciwość i szczerość 
 
Tą drogą naprzód
 
 
 
To Mudra Ryby pobudza i wzmacnia plecy , reguluje ciśnienie krwi , poprawia krążenie i rozgrzewa.
 
Robiąc Mudrę Ryby pomyślcie sobie że z wielką miłością , radością i entuzjazmem podążacie do swoich pragnień , pozostając czujnym i skupionym.
 
Dla wibracji 4
 
 
 
Czwórki będziecie mieli wewnętrzną wiarę i zaufanie , że wasze pragnienia zrealizują się  . Nie poddajecie się tak łatwo i  uparcie umiecie  walczyć z przeciwnościami losu , których tej jesieni nie widać , a jedynie posłuszeństwo , porządek, dojrzałość , pojednanie i przebaczenie.
 
Niektóre czwórki zechcą zagłębić się bardziej w sprawy  poznania sensu życia , istnienia poza ziemskiego, poszukiwania głębszych wartości .
 
Karta Kapłana należy do kart ochronnych , więc wszelkie sprawy związane z pracą , finansami , uczuciami , czy zdrowiem powinny być pomyślne .
 
Możliwość kursów , szkoleń , dokształceń mogą pojawić się w tym okresie.
 
Finansowo ktoś może was wesprzeć , jak również możecie dokonać udanej transakcji, dostać nagrodę  .
 
W uczuciach dla stałych par stabilnie , dla samotnych mogą pojawić się nagłe propozycje randkowe, flirty , długie rozmowy telefoniczne.
 
Zdrowotnie mogą objawić się choroby dziedziczne przekazywane z pokolenia na pokolenie. Uważać także na wszelkiego rodzaju stany zapalne 
 
Co radzą Mudry 
 
Karta-Otwartość
 
Otwórz okna swojej duszy
 
 
To Mudra oskrzeli , która oczyszcza i sprawia , ze łatwiej się oddycha.
 
W czasie wykonywania tej Mudry wyobraźcie sobie , że siedzicie na szczycie góry , radujecie się widokiem i podziwiacie jego piękno , a przy tym oddychacie czystym górskim powietrzem wciągając do swoich płuc pranę -kosmiczną energię życia.
 
Wasze płuca wzmocnią się i otworzą na wszystko co dobre i piękne.
 
Dla wibracji 5
 
 
 
Piątki ta Jesień jest w waszych rękach. Macie moc i wiedzę by kreować rzeczywistość. Zycie wasze jest tym co sami tworzycie , a więc rozpoznajcie swoje potrzeby i pragnienia i świadomie dążcie do celu.
 
W pracy będzie stabilnie , aczkolwiek trochę będzie emocji i brak rozwoju i awansu. Docencie to co macie pomimo że jesteście niezadowoleni i znudzeni, jednak  dostrzeżcie plusy swojej sytuacji.
 
Finansowo nie widać polepszenia , takie stanie w tym samym miejscu , jednak poradzicie sobie utrzymując to co posiadacie.
 
W uczuciach poczujecie się zwycięzcami mając przewagę nad partnerem , która kosztowała was sporo włożonej energii , aby uzyskać obecny stan.
 
To może być przeżycie namiętnej przygody wszystko zależy jak wykorzystacie okazję.
 
Zdrowotnie problemy z gardłem , przeziębienia , katar , powiększone węzły chłonne. Zalecane jest zgłosić się do lekarza.
 
Co radzą Mudry
 
Karta- Cel w umyśle 
 
Potrafię , zrobię
 
 
To Mudra woli wpływająca korzystnie na  wszystkie organy , pobudza krążenie .
 
Tej Jesieni postawcie sobie jakiś cel , który da wam zadowolenie i radość i małymi kroczkami podążajcie do jego osiągnięcia.
 
Dla wibracji 6
 
 
Dla szóstek Jesień będzie stabilna , bezpieczna i pod wpływem ochronnym od Sił Wyższych , kosmosu.
 
W pracy niektóre szóstki mogą zawrzeć przyjaźń , szczególnie mężczyźni będą spoglądać na kogoś kto od dawna wpadł wam w oko.
 
Praca bez zmian monotonna , ale z poczuciem bezpieczeństwa .
 
Finansami w związkach będą zarządzały kobiety i tu trzeba będzie się podporządkować .Zapragniecie bezpieczeństwa materialnego i zgromadzenia swych dóbr , ale możecie nie mieć orientacji co do spożytkowania posiadanego kapitału.
 
Uczuciowo nie będziecie zbyt wylewni , ale związki trwałe , partnerzy sobie wierni , jednak bez zbytnich porywów .
 
Zdrowotnie dolegliwości reumatyczne ,  bolące ręce , skłonności do otyłości , alergie pokarmowe , grzybice.
 
Co radzą Mudry
 
Karta-Harmonia
 
Doskonale skoncentrowany
 
 
 
Mudra korzystnie wpływa na wewnętrzną równowagę i narządy takie jak : oczy, uszy, żołądek , wątrobę , dwunastnicę , trzustkę , pęcherz i nerki.
 
Wykonując tę Mudrę wyobraźcie sobie jak czerpiecie siłę i energię ze swojego wnętrza, jak z głębokiej studni napełnionej magiczną wodą spokoju i harmonii. 
 
 Dla wibracji 7
 
 
Siódemki trochę będą robić "dobrą minę do złej gry". Zachowywać   na zewnątrz możecie się jak beztroskie dzieci , jednak wewnętrznie poczucie smutku i samotności. Możecie wspominać dawne dobre czasy , ale ta jesień może być takim utknięciem i stanem zawieszenia , apatią.
 
W pracy pomimo wewnętrznych rozterek postarajcie się trochę rozweselić.i Brać przykład z kogoś kto udaje beztroskiego i zachowuje się nieodpowiedzialnie , ale trochę radości i humoru wam nie zaszkodzi.
 
Tej jesieni będziecie zajęci więcej światem duchowym , niż materialnym , rozważaniami i poszukiwaniem swojej drogi życiowej.
 
Uczuciowo czasami nostalgia i wspomnienia , ale więcej niezadowolenie, trwanie w związkach niejasnych , z poczuciem przygnębienia , obcości.
 
W zdrowiu mogą pojawić się choroby chroniczne trwające przez wiele lat, przewlekłe choroby narządów zmysły , słuchu , oczu.
 
Uważać też na depresje , zamykanie się w sobie, uzależnienia od środków znieczulających.
 
Co radzą Mudry 
 
Karta-Obfitość
 
Bądź otwarty na wszelkie rzeczy
 
 
Ta Mudra wzmacnia i napełnia serca . 
 
 Siódemki potrzebujecie pożywienia , aby rozwijać się duchowo i umysłowo, ale nie dosłownie , to pożywienie , które was inspiruje , motywuje i zachwyca .Powinniście na spokojnie pomyśleć co by takiego zaspokoiło wasz głód i dało motywację do życia.
 
Dla wibracji 8
 
Same buławy pojawiły się na tegoroczną jesień , co może oznaczać , że możecie być żądni władzy , nerwowość, pracoholizm , egocentryzm , problemy z ciśnieniem  .
 
W pracy przydałyby się jakieś zmiany , czyli przekazanie obowiązków komuś innemu , aby się odciążyć i uwolnić od obowiązków , które już są szkodliwe dla waszego organizmu i zdrowia.
 
Wiadomo , że lubicie pracować i jesteście rzetelni w tej kwestii , jednak trzeba u niektórych ósemek pomyśleć o zakończeniu  i zmniejszeniu obowiązków.
 
Finansowo no cóż ile by nie było to zawsze są inne potrzeby , więc tu  mierzcie swoje siły na zamiary i trzeba będzie nauczyć się wartościować swoje potrzeby i rezygnować z rzeczy , które staną się zbyt obciążające .
 
Uczuciowo w związkach dominacja płci żeńskiej , tu panie będą chciały  podporządkować sobie innych będą pełne energii , dynamiczne , bezpośrednie.
 
Zdrowotnie uważać na stany emocjonalne , układ nerwowy, ciśnienie, wszelkiego rodzaju stany zapalne , gorączka.
 
Co radzą Mudry
 
Karta-Lekkość , Spokojnie
 
 
 
To Mudra krążenia reguluje przepływ krwi , oraz pobudza wszystkie zmysły.
 
Wróżka Kumczo
 
tel. 708 677 740 - 4,26 zł za minutę połączenia
 
Ilość wyświetleń: 1249Projekt i realizacja > Panam.pl
zamknij

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES

Informujemy, że do celów optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie i dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.