Logowanie


Numerologiczny Horoskop na StyczeńHoroskop na Styczeń 2017 dla wibracji numerologicznych od 1-9
 
Dla wibracji 1
 
Jedynki w Styczniu troszeczkę zwolnią swoje tempo , będziecie bardziej wrażliwi , ustępliwi , kierując się intuicją i wewnętrznymi przeżyciami.
 
Ustąpi energia wojowania , a nastąpi  energia zrozumienia, ugody , poświęcenia.
 
Praca 
 
W pracy miłe pozytywne wiadomości , miła atmosfera i nastrój .Co sprawi , że nawet mozolna praca stanie się atrakcyjniejsza , nie budząca lęku przed nowymi wyzwaniami. Jeżeli były jakieś niepewności i niedomówienia , w tym miesiącu spotkacie się z życzliwością i zachętą do pracy twórczej .
 
Jedynki zajmujące się ezoteryką w tym miesiącu będą bardzo czułe i przewidujące , intuicja was nie zawiedzie , możliwość poszerzenia swoich umiejętności.
 
Finanse
 
Finansowo wpływy z zawartych umów i pracy . Umiejętne i ze zrozumieniem dysponowanie tym co posiadacie .
 
W związkach wzajemne uzupełnianie się i pomaganie .
 
Uczucia
 
W tym świecie pośpiechu i gonitwy warto czasami zatrzymać się i zwrócić uwagę na to co się wokół dzieje . Szczególnie zwróćcie jedynki uwagę na więzi rodzinne , na tradycję i to co stanie się bogactwem pokoleń . To co materialne szybko przeminie i straci na wartości , to co duchowe , szanowane i pielęgnowane pozostanie przez pokolenia. Czas coś zmienić w swoich uczuciach i spojrzeć z innej strony.
 
Zdrowie
 
W zdrowiu mogą pojawić się zaburzenia układu rozrodczego , układ hormonalny , nerki , pęcherz.
 
Przesłanie od Archanioła Michała 
Pozytywne myślenie przynosi pozytywne rezultaty .
 
Jedynki uwolnijcie swoje myśli od wszelkich zmartwień i przenieście swoje myśli na wyższy poziom pozytywnego myślenia .
 
Skupcie się na rozwiązaniu problemów , a nie zamartwianiu i obwinianiu siebie. 
 
Dla wibracji 2
 
Dla dwójek Styczeń powinien być zrównoważony .Są karty z wszystkich czterech żywiołów czyli wykorzystacie energię wody dla uczuć i emocji , energię ognia do działania , energię powietrza do jasnego myślenia i energię ziemi do zachowania bezpieczeństwa materialnego.
 
Praca 
 
W pracy trzeba będzie wytężyć umysł , jasno i klarownie myśleć , aby podołać zadaniom , gdyż możecie czasami czuć się ograniczeni .
 
Dla tych co posiadają pracę biurową będzie to twórczy wysiłek umysłowy .
 
Dla dwójek szukających pracy , styczeń nie będzie miesiącem sprzyjającym , a to ze względu na brak wiary w siebie i zwątpienie .
 
Finanse
 
Na polu finansowym poczynicie starania i pomimo przeciwności losu , ciągłych potrzeb i wydatków znajdziecie rozwiązanie , aby starczyło na najważniejsze potrzeby życiowe.
 
Uczucia
 
Poczujecie taki wewnętrzny dobrobyt, spełnienie , sukces jakiego dokonaliście . Będziecie starali się korzystać z życia jak najwięcej , a więc nie odmówicie wszelkich imprez , zaproszeń , spotkań towarzyskich .Niektóre dwójki może ogarnąć taka chęć wyszumienia się i niewierności partnerskiej.
 
Zdrowie
 
W zdrowiu dolegliwości kręgosłupa dolnego i górnego , staw biodrowy, przemiana materii.
 
Przesłanie od Archanioła Michała
Jesteś na właściwej drodze
 
Dwójeczki Anioły będą Was strzegły i popierają wasze cele . Wasze działania idą w dobrym kierunku , a zmiany jakie nastąpią przyniosą wewnętrzny spokój. Macie wsparcie aniołów dla waszych planów i ich realizacji.
 
Dla wibracji 3
 
 
Trójki pomimo że biorą życie jak leci i starają się cieszyć życiem , w Styczniu może was ogarnąć niepewność .Będziecie niezdecydowani w  podejmowaniu decyzji i planach , będziecie unikali poważnych rozmów  i odpowiedzialności.
 
Praca
 
W pracy mogą pojawić się zachwiania i niepewność , ale trójki wszelkie niedoskonałości nadrobią humorem i rozładują wszelkie napięcia .
 
Umiecie radzić sobie z przeciwnościami losu i w Styczniu wasze umiejętności i spryt będzie przydatny .
 
Finanse
 
W tej dziedzinie trzeba będzie użyć swojego sprytu i przebiegłości , aby osiągnąć korzyści , albo utrzymać się na pozycji dotychczasowej .
 
Działania i trafne decyzje z zachowaniem dyplomatycznych posunięć pozwolą wam na utrzymanie tego co posiadacie  i nadzieję na dalsze planowanie.
 
Uczucia
 
Uczucia trójeczki skierują głównie  na swoje pociechy , dzieci , wnuki .To im oddacie swoje serduszka i miłość.
 
W związkach słonecznie i ciepło . Okres harmonii cieszenie się życiem .
 
Dla singli zapowiada się nowy etap , nowa miłość , dobry czas.
 
Zdrowie
 
Uważać na układ oddechowy , zaburzenia tarczycy .
 
Przesłanie od Archanioła Michała
Bóg ma władzę
 
Trójeczki uwierzcie że wszystko idzie w dobrym kierunku , a wszelkie zmartwienia oddajcie Bogu , który sprawuje pieczę nad wszystkim.
 
Poproście o pomoc i nie zmagajcie się z rwącym nurtem , wszystko ma swój naturalny kurs.
 
Dla wibracji 4
 
Czwórki  w Styczniu mogą poczuć kryzys, nie tylko ten finansowy , ale i duchowy.  Poczynania kogoś młodego , gwałtownego ,może przysporzyć wam  strat i trosk, oraz samopoczucia trudnej sytuacji bez wyjścia.Poczujecie się bezradni.
 
Praca
 
W pracy możecie odczuwać kryzys i niedostatek , więc uważać , aby nie utracić pracy , lub nie poczynić pochopnych decyzji o odejściu.
 
Czwórki jesteście w 5 roku numerologicznym w którym wszystko może się przydarzyć tak zmiana sytuacji osobistej , jak i zawodowej .
 
Finanse 
 
W finansach możecie potrzebować wsparcia i pomocy , może być taka sytuacja bycia w potrzebie . W tej kwestii należy zachować rozsądek i nie czynić pochopnych i nie przemyślanych posunięć , które mogą doprowadzić do kryzysu i strat.
 
Uczucia
 
Uczuciowo też nie zapowiada się sielankowo. Poczucie beznadziejności , ograniczeń i sytuacji takiego uwięzienia z której nie widzicie wyjścia.
 
W związkach może być kryzys , brak porozumienia z partnerem, załamanie uczuć.
 
Z każdej sytuacji jest wyjście , jedynie trzeba zderzyć się z problemem i przestać wyolbrzymiać wszystko . Poprawić swój stan psychiczny i oczyścić się z lęków.  
 
Zdrowie 
 
Zdrowotnie możecie poczuć brak energii życiowej , osłabienie organizmu. Kontrolować także ciśnienie krwi .
 
Przesłanie od Archanioła Michała
Przesłanie Idź naprzód i nie lękaj się .
 
Czwórki jesteście na dobrej drodze do realizacji swoich planów . Nie lękajcie się podejmować działań i dążyć do upragnionego celu .
 
Archanioł Michał czuwa nad wami ,wystarczy  że poproście go o ujawnienie następnego kroku, a otrzymacie wsparcie podczas poczynania życiowych zmian.
 
 Dla wibracji 5 
 
 
 Piątkom los będzie sprzyjał w Styczniu. Pomimo , że to okres zimowy , u was będzie ciepło , radość w sercu , pozytywne emocje i energie.
 
Praca
 
W pracy będziecie energiczni , przedsiębiorczy z energią do działania i przewodzenia innym. Wasz ognisty temperament powoduje , że wypowiadacie się zdecydowanie i głośno ,proponując łagodne rozwiązania. Potraficie być konkretni i zorganizowani pociągając za sobą innych i zachęcając do pracy.
 
Finanse
 
W finansach Styczeń zapowiada się jak na huśtawce , więc trzeba uważać by nie popełnić błędu . Będzie zysk i straty , oszczędzanie i wydawanie .
 
Nie kupować nic na konto przyszłych zarobków.
 
Uczucia
 
W uczuciach sielsko i anielsko . Słoneczko zawita do waszych serduszek . W związkach harmonia i spokój .
 
Dla samotnych też uśmiechnie się słoneczko i rozpoczniecie nowy etap, poznacie nową miłość .
 
Niektóre piątki skierują uczucia na swoje pociechy.
 
Zdrowie
 
W zdrowiu uważać na płyny w organizmie i choroby nadnerczy.
 
Przesłanie od Archanioła Michała.
Skup się na świętości i perfekcyjnym zdrowiu.
 
Piątki macie w Styczniu skupić się na swoim zdrowiu i dokonać zmian w swoim stylu życia .
 
Jeżeli wasze zdrowie nie ulega poprawie zasięgnijcie opinii drugiego lekarza. 
 
Skupcie się na pozytywnym myśleniu o swoim zdrowiu i zdrowiu członków rodziny , afirmując stan dobrego zdrowia.
 
 Dla wibracji 6
 
Szóstki nie powinny bać się samotności , gdyż czasami może okazać się lecznica .Zwróćcie  się do swojego wnętrza i zastanówcie  co jest dla was najważniejsze , a co należy odrzucić.W tej fazie samotności dokonajcie analizy czy chcecie być sami czy szukać nowego partnera.
 
Praca
 
W pracy stabilnie , harmonijnie .Po wytężonej pracy końca roku i bilansie czas na odpoczynek .
 
Zapowiada się miła atmosfera i dobre kontakty towarzyskie. Niektóre sprawy same się rozwiążą bez waszego udziału , optymizm i los będzie sprzyjający.
 
Finanse
 
Finansowo bez zmian , może was ogarnąć nostalgia i wspomnienia z dzieciństwa .Zapowiada się odnowienie przyjaźni i miłe kontakty towarzyskie.
 
Ważniejsze będą dla was uczucia i wspomnienia niż sprawy finansowe.
 
Uczucia
 
W uczuciach wasze serca zaczną bić mocniej .Nagłe i niespodziewane wiadomości spowodują , pragnienie wzajemnej bliskości . Zapowiada się okres takiego podniecenia , szybkiego działania , przekazywania sobie wiadomości , rozmów , sms.
 
Może to być ktoś znany z przeszłości , przypadkowe spotkanie , jak również nowa miłość.
 
Zdrowie
 
Możecie czuć takie zniechęcenie i zmęczenie życiem , brak zainteresowania światem zewnętrznym.
 
Brak witalności i marazm . Mogą dokuczać choroby  przewlekłe , które są niedoleczone , które można zaleczyć , a nie wyleczyć .
 
Przesłanie od Archanioła Michała
Twój dom jest chroniony przez anioły
 
Szóstki jeżeli macie obawy dotyczące waszego domu , lub sytuacji życiowej , to Archanioł Michał zapewnia , że jesteście pod ochroną i wszystko jest w jak najlepszym porządku.
 
Wasz dom i najbliżsi są pod opieką aniołów . 
 
Dla wibracji 7
 
 
Energiczne siódemki w Styczniu będziecie bardziej bierne, zdystansowane kierując się rozumem i słuchając intuicji.
 
Energia witalności i optymizmu ,gdzieś zniknie , a pojawi się kryzys duchowy i materialny , troski , niepowodzenia , samotność.
 
Może nie wygląda to tak źle , ale wasza mentalność przyciąga taką energię pesymizmu.
 
Praca
 
W pracy trzeba będzie podporządkować się władzy i pracować zgodnie z regulaminem , inaczej będziecie surowo oceniani, według wykonywanej pracy.
 
Atmosfera nie zapowiada się najprzyjemniejsza , surowość i oschłość przełożonych, może przekładać się na emocje pracowników .
 
Tu nic nie wskóracie , trzeba sprostać wymaganiom i zachować obiektywizm i realizm w działaniu.
 
Finanse
 
Finansowo niedostatek , jeżeli macie jeszcze nie spłacone pożyczki , to nie brać następnych , zachować rozsądek , żeby nie popaść w sytuację strat i przekroczenia możliwości.
 
Uczucia
 
W związkach poświęcenie , możecie czuć się czasami samotnie , ale siódemki lubią pobyć też w swoim nierealnym świecie.Lubicie odlecieć w obłoki i żyć marzeniami . Nauczcie się dostrzegać rzeczy małe i to co osiągnęliście i bardziej spojrzeć optymistycznie w przyszłość , bez ciągłego analizowania i rozpamiętywania .
 
Zdrowie
 
Zdrowotnie może dokuczać układ oddechowy , nogi , układ nerwowy.
 
Przesłanie od Archanioła Michała
Wierz i ufaj 
 
Siódemki więcej wiary w siebie , jak i zaufania dla innych. 
 
Zmartwienia oddajcie Bogu i aniołom , a umysł przekierujcie na pozytywne myślenia co przyspieszy oczekiwane rezultaty.
 
Dla wibracji 8
 
 
 
Rzetelne i szczere ósemki w Styczniu  będą świadome swojej odpowiedzialności za przyjęcie roli władcy wymagając posłuchu i porządku społecznego , jak i obyczajowego.Uważać jednak aby wysokie ambicje i używanie siły nie sprowadziło się do dyktatury , a tym samym okazywanie swojej słabości wewnętrznej.
 
Praca
 
W pracy zrodzi się nowy impuls , szansa na wprowadzenie jakiegoś przedsięwzięcia . Ten zaczyn będzie popychał was do zaangażowania woli i energii waszej, z której istnienia  nawet nie zdawaliście sobie sprawy. Energia wytrwałości , wiary i pokonania trudności w sprawach zawodowych będzie towarzyszyła w Styczniu.
 
Finanse
 
Tu pieniążki z zawartych umów , transakcji , w prowadzeniu wspólnych partnerskich interesów.
 
Będzie ugodowo ze zrozumieniem , równowaga i harmonia , każdemu po równo według zawartej umowy.
 
Uczucia
 
Uczuciowo tęsknota za miłością , za związkiem , który uległ rozpadowi , smutek i żal.
 
W związkach niezadowolenie i straty , sygnał , ze w życiu umknęło coś  wartościowego.
 
Dla singli też nie zapowiada się dobrze , trzeba pożegnać to co minęło i otworzyć się na nowa miłość.
 
Zdrowie
 
Uważać pracusie ósemki na przepracowanie , gdyż może wam dokuczać przemęczenie fizyczne i psychiczne.
 
Dolegliwości w obrębie głowy , a więc zatoki , choroby oczu, nosa szczęki .
 
Przesłanie od Archanioła Michała 
 
Proś Archanioła Michała o pomoc w określonej sytuacji
 
Ósemki coś was niepokoi , nie wiecie jak to rozwiązać , poproście o radę Archanioła Michała , który pomoże uzdrowić sytuację i naprawić wszystko.
 
Skupcie się na rozwiązaniach , a nie na problemach i przestańcie obwiniać siebie i innych .
 
Jesteście silni , ale też pozwólcie pomóc sobie innym .
 
Dla wibracji 9
 
 
 
Dziewiątki w Styczniu czeka transformacja . Będziecie chcieli pewne sprawy zakończyć , uporządkować , aby zacząć wreszcie spokojniejsze nowe życie.
 
Słuchajcie swojego głosu wewnętrznego , intuicji i mądrości nabytej i nie spieszcie się z podejmowaniem decyzji . Zbliża się lepszy czas dla was , ale jeszcze trzeba pewne sprawy dopiąć na ostatni guzik.
 
 Praca
 
W pracy będziecie odpowiedzialni , zaradni i praktyczni. Zadbacie o własną egzystencję i wytrwale i sumiennie będziecie wykonywali swoje zadania.
 
Jesteście także gotowi do niesienia  pomocy innym , bo taka jest tez wasza natura.
 
Finanse
 
W finansach nastąpią zmiany, trudno tu dopatrywać się czy na lepsze , na pewno sobie poradzicie , jednak uważać z wydatkami .
 
Możecie już przeczuwać te zmiany i żyć w strachu , ale nie uchronicie się przed tym co ma nastąpić.
 
Uczucia
 
Poczucie samotności i niezrozumienia. Strach przed zostawieniem i przekonanie o braku zrozumienia w związku.
 
Najlepiej dla obojga będzie wzajemne wspieranie się z zachowaniem poczucia niezależności.
 
Dla tych bez pary jeszcze nie ten czas na poszukiwania . Przebywanie w samotności tez ma swój cel dla rozwoju osobowości.
 
Zdrowie
 
Możecie mieć poczucie strachu i takiej dezorientacji życiowej po co tu jesteście i dokąd zmierzacie. 
 
Mogą wystąpić wszelkiego rodzaju stany zapalne zatok , jamy ustnej , nosowej , kości .
 
Przesłanie od Archanioła Michała
 
Szacunek dla samego siebie
 
Dziewiątki uwierzcie w siebie , nawet jeżeli inni nie traktują cię jako godnego zaufania. Zasługujecie na szacunek od siebie i innych , a sytuacja którą analizujecie może zniekształcić waszą samoocenę.
 
Unikajcie przykrych sytuacji i nalegajcie aby inni traktowali was z szacunkiem .
 
 
 

Wróżka Kumczo

Tel. 708 677 740 - 4,26 zł za minutę połączenia

 

Ilość wyświetleń: 1236Projekt i realizacja > Panam.pl
zamknij

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES

Informujemy, że do celów optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie i dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.