Logowanie


Znaki przesyłane nam przez AniołyZnaki przesyłane nam przez Anioły
Jednym z najczęstszych znaków przesyłanych nam przez Anioły są sekwencje numeryczne takie jak np. 111,333. Liczby to podstawowe narzędzia, którymi anioły posługują się w komunikacji z nami. Możesz zobaczyć takie sekwencje na tablicach rejestracyjnych samochodów, numerach telefonicznych, paragonach ze sklepów spożywczych lub na reszcie, którą wręcza ci ekspedient sklepowy.   Większość ludzi zauważa powtarzanie się niektórych sekwencji numerycznych i zaczyna się zastanawiać: Co to oznacza? Czy powtarzające się cyfry posiadają jakieś znaczenie, tak! Na przykład aniołowie często naprowadzają cię na następny krok poprzez pokazanie zachęcającej liczby takiej jak np. 7.     W Anielskich Liczbach otrzymujesz anielsko ukierunkowane wiadomości, które są bardzo proste, przyziemne i praktyczne.  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  LICZBA 0

Liczba 0 to energia medytacji,modlitwy i Źródła.Wieczność, punkt poczatowy,nieskończoność, całość, Siła Boska, Uniwersalna energia.Alfa i Omega. Oto jest liczba 0. Liczba 0 zawiera cechy wszystkich poostałych liczb. Alfa jako początek i Omega jako Najwyższa.Nie ma poczatku i nie ma końca.Wszystko jest nieskończone. Pradawni głosili, że Siła Boska jest kołem, które swój środek ma wszędzie a obwód nie ma końca. Wszystkie liczby zawierające 0 przybliżają nas do Boskiej Siły i Uniwersalnej energii.    Liczba 0 oznacza potencjał i możliwości wyboru. Kiedy ta liczba sie powtarza w róznych sekwencjach jest to znak, że chodzi o aspekty rozwoju duchowego i podróży duchowej a także o niepewność z niej wynikającej.   Podwójne 0 (00) odnosi się do modlitwy i praktyki duchowej takiej jak medytacja. To sygnał aby słuchać przwodników i wypatrywać znaków. Wszechświat przekazuje wiadomości, prosząc Cię o uwagę, skupienie i podążanie wytyczonym slakiem bez zwłoki.   Trzy 0 (000) sa przypomnieniem, że istniejesz  we Wszechświecie jako jedność, tworzysz go. Jestes potęznym bytem, istnieniem ze zdolnościami manifestowania wszystkiego czego pragniesz w swoim zyciu. Wszystko co mówisz i robisz ma wpływ i skutek bez względu na to czy to wibracje pozytywne czy negatywne. Upewnij się więc, że Twoje mysli, pragnienia i uczucia sa pozytywne i to jest własnie to czego chcesz w swoim zyciu.   0000 (cztery zera) wskazują, że sytuacja czy dany problem zatacza koło. Jesli jest kombinacja z inną liczbą, potencjał jej jest zwiększony i wzmocniony przez obecność 0. Zero wzmacnia i zachęca wibracje danej liczby.

LICZBA 1   Bądź pozytywny. Wszystko to o czym myślisz teraz spełnia się, więc upewnij się, że skupiasz refleksje jedynie na tym czego pragniesz. Powierz wszelkie obawy Bogu oraz aniołom.   LICZBA 2   Wszystko jest w porządku i tak wciąż będzie. Miej zaufanie, twoje uczucia nadziei prowadzą do bardziej pozytywnych rezultatów. Aniołowie pomogą podtrzymać twoją wiarę jeśli poprosisz ich o pomoc.   LICZBA 3   Wniebowstąpieni mistrzowie (np. Jezus lub inna duchowa postać) pomagają Ci.   LICZBA 4   Aniołowie są z tobą. Wysyłają do ciebie liczbę 4, aby pocieszyć cię, ze usłyszeli twoje modlitwy i że pomagają ci.  

LICZBA 5   Pojawia się znacząca zmiana, zawsze na lepsze. Dobrze jest wezwać Niebiosa na pomoc w zmianach życiowych.  

LICZBA 6   Nie martw się, ani nie zaprzątaj uwagi rzeczami materialnymi, w tym pieniędzmi. Obawa zmniejsza skuteczność twoich próśb błagalnych. Na szczęście aniołowie mogą odpowiadać na twoje modlitwy, jeśli poprosisz ich o to.   LICZBA 7   Jesteś na dobrej drodze, a rezultat przewyższy twoje oczekiwania! Bóg cię wspiera.

Liczba 7 jest znakiem który mówi ze magia Boska wspiera cię i otwiera podwoje szansy.  

LICZBA 8   Liczba 8 zwiastuje dostatek i pomyślność. Nieskończone pętle w tej liczbie oznaczają bezgraniczny przepływ pieniędzy, czasu, idei lub jakiejkolwiek rzeczy której potrzebujesz (szczgólnie dla swojego celu życiowego).   LICZBA 9   Zacznij działać i to zaraz! Spełniłeś wszystkie warunki wstępne, aby osiągnąć swój cel życiowy. Przestań się ociągać, czas aby powziąć energiczne kroki. Nawet te malutkie kroki są użyteczne.     Jest znakiem o tym, ze Twoj tor zycia i misja Twojej duszy wiaze sie z sluzeniem ludzkosci poprzez wykorzystanie swoich naturalnych umiejetnosci i talentow.

"9" sugeruje Ci delikatnie, ze jestes wrodzonym "Lightworkerem" czyli Pracownikiem Swiatla.

"9" moze byc wskazaniem, ze nadszedl czas by zakończyć fazę/pasmo sytuacji lub relacji które nie służa Ci już dłużej w pozytywny sposób. Bądź pewna/y, że "nowosc" zawita w Twoim zyciu. Zwiększy i ukorzystni Twoje życie jak i jego styl, na wiele sposobów. Przygotowywuj się juz od dzisiaj, gdyz dużo pracy Cie czeka. "9" zachęca do współczująca, miła, filantropijna i służbie innym i ludzkości jako całości   LICZBA 10   Bóg i anioły pragną, abyś myślał pozytywnie o tej sytuacji, ponieważ wszystko ma na celu twoje najwyższe dobro. Wzywaj Boga, żeby pomógł ci być optymistycznym człowiekiem, gdyż twoje myśli mają znaczący wpływ na rezultat.   LICZBA 11   "Bądź pozytywny! Twoje myśli szybko się urzeczywistniają, więc chcesz zapewnić sobie pozytywne rezultaty koncentrując się jedynie na dobru wewnątrz siebie, innych oraz tej sytuacji.

" Anielska liczba 11 jet znakiem od aniołów aby szczeglna uwagę zwrócić na swoje mysli i  odczucia ponieważ są wskazówka i podpowiedzią na wczesniejsze wątpliwości, modlitwy i zapytania. Praca z afirmacjami oraz optymistyczne nastawienie zamanifestuje się w życiu i pomoże osiągnąć wymarzone cele. Będą one również pomocne w realizacji swojej drogi duchowej.

Liczba 11 jako wskazówka zachęca do pomocy i inspiracji innych ludzi poprzez własną naturalna i wewnętrzna mądrość, która każdy z nas posiada. Gdy liczba 11 powtarza się w naszym życiu, jest to podpowiedź aby własne wewnętrzne światło wykorzystywać w niesieniu pomocy duchowej innym oraz podnosić wibracje poprzez zwiększanie świadomości otaczających nas ludzi. Aniołowie będę Cię w tym wspierać.   LICZBA 12   Myśl pozytywnie o przyszłości, ponieważ, to o czym myślisz oddziałuje na nią. To jest przesłanie, żeby natchnąć twoją wiarę i nadzieję siłą, ponieważ są one teraz decydującymi czynnikami.

Liczba anielska 12 jest mieszanką energii dwóch liczb. 1 i 2. Liczba 1 jako atrybut nowego początku, indywidualności, motywacji, postepu.

Liczba 2 to atrybut dualności, opieki, dyplomacji,adaptacji oraz relacji międzyludzkich. Liczba 2 rezonuje również z wiarą i ufnością Twojego Boskiego celu oraz drogi duszy. LIczba 12 oznacza cały cykl doświadczeń i odradzania wyższej świadomości, mądrości wrazliwości i rozwoju intelektu. Przebojowa i ruchliwa jedynka integruje sie z wrażliwą dwójką dając wyważona i równoważną 12.   Liczba 12 jako wiadomość od Aniołów, mówi aby pozbyć się starych, negatywnych nawyków ze swojego zycia i koniecznie je zmienić. Mówi aby patrzeć na nowe doświadczenia i sytuacje z optymizmem  tak aby dostrzec pozytywne zmiany jako skutek oraz mozliwości ich wykorzystania. To pomoże osiagnąć motywację i zastapić stare, nowym.

Kiedy liczba 12 pojawia sie wokół Ciebie, jest to znak aby popatrzeć innym okiem, w inny sposób na otoczenie.Na dom, ogród i rodzinę. Anioły zachęcają aby otaczać się rodziną i miłością. Powtarzająca sie licza 12 jest wiadomością od Aniołów, która zapewnia Cie, że wszystko co wysyłasz we Wszechświat ma pozytywne wibracje. proszą bys pozostał na swojej ścieżce wykorzystując swoje talenty i zdolności dla siebie i dla innych.   LICZBA 13   Wniebowstąpieni mistrzowie tacy jak Jezus są z tobą pomagając ci w utrzymaniu optymizmu.  

LICZBA 14   Zawierz aniołom, żeby pomogły ci zachować pozytywne nastawienie. Twoja postawa dzięki temu będzie optymistyczna i pogodna.  

LICZBA 15   Podczas, gdy doświadczasz zmian w swoim życiu, bądź pozytywny. Twoje optymistyczne myśli pomagają ci ukazać najlepsze rezultaty w związku z owymi zmianami.

LICZBA 16   Twoje słowa to magnetyczne afirmacje przyciągające do ciebie rzeczy o których właśnie mówisz i myślisz. Dlatego aniołowie przypominają ci, abyś była świadoma własnych słów i myśli.  

LICZBA 17   "Aniołowie pochwalają Cię za bycie pozytywnym i optymistycznym. Mówią, że twój optymizm jest gwarantowany, gdyż twoje afirmacyjne myśli spełniają się. Oby tak dalej, gdyż jesteś na dobrej drodze!" Liczba 17 to połaczenie dwóch wibracji. 1 i 7. Jedynka jako wibrująca energia początku, motywacji,postepu, indywidualności i sukcesu. LIczba 7 to energia duchowego  przebudzania, mistycyzmu oraz wewnetrznej mądrości jako manifestacja sukcesu i szcześcia.

Liczba 17 jest liczba pomyslności ponieważ uosabia nowe i objawia szczęście.Pamiętaj aby być wdzieczny za to co daje Ci Wszechświat. Liczba 17 to wiadomość od anielskich posłańców, że jesteś na dobrej i właściwej ścieżce życia. Anioły Cię wspierają i dodają odwagi w kroczeniu drogą przeznaczenia i realizowaniu misji Duszy. Masz więc powó aby zachować optymizm w dokonywaniu wyborów na swojej Drodze. Powtarzająca sie liczba 17 to zachęcenie do słuchania własnej intuicji i Wyższego Ja. Do podjęcia odpowiedniego działania, takiego które słuzy Twojej Duszy i pozwoli Ci wypełnić Twoje przeznaczenie. Aniołowie zachęcają Cie do utrzymania pozytywnych wibracji poprzez np. afirmacje manifestujące Twoje najwyższe ideały i aspiracje.

Liczba 17 to również znak o tym, iż nadszedł najwyższy czas na podjęcie praktyki duchowej oraz działań z nią związanych. Wszechświat i Anioły zapewniają Cię, że dostarczą Ci wszystkie czego potrzebujesz aby zaufać iuwierzyć we własną mądrość, zdolności i talenty. Uzyj ich aby słuzyć innym i dać światło i jasność tym, którzy tego potrzebują.

LICZBA 18   Twoje myśli to zawór, który otwiera i zamyka twój przepływ finansowy. Gdy jesteś pozytywnie nastawiona, wszelkie źródła materialne, których potrzebujesz, szybko do ciebie przychodzą. Zmartwienie może jednak zatrzymać ów przepływ. Poproś aniołów, aby pomogli ci w utrzymaniu dobrego nastroju, szczególnie wtedy, gdy dotyczy to pieniędzy.   LICZBA 19   Uwierz w siebie oraz w swój cel życiowy. Jesteś gotowy i nadajesz się do podążania za własnymi marzeniami. Bądź pozytywny oraz podejmij kroki bez ociągania się. Liczba 19 jest mieszanką wibracji licz 1 i 9. Liczba 1 odnosci sie do początków, unikalności, indywidualności motywacji.

Liczba 9 jest wyrazem uniwersalnych prawd duchowych, darmy i karmy,duchowego oświecenia i przebudzenia.Prowadzi przez pozytywne przykłady służące ludzkości i oświeceniu, intuicji i wewnetrznej mądrości.Rozwiązywaniu problemów oraz przeznaczeniu drogi zyciowej. Liczba 9 dotyczy również zakończenia i wyciagania wniosków prowadząc do nowego początku.

 Liczba 19 jako wiadomość od Aniołów pokazuje że Twoj cel zostaje prawie osiągnięty lub zbliża się do końca. Anioły chcą abyś wiedział, że jedne drzwi się zamykaja ale już kolejne stoja otworem.Anioły proszą abyś pamietał o pozytywnych myslach podczas tej zmiany i patrzył do przodu we wspaniałą przyszłośc z mnóstwem mozliwości i szans.   Anioły poprzez ta liczbe przypominaja, że jesteśmy sami dla siebie lekarstwem i one wspierają cię w dążeniu i pomocy innym ludziom oraz samemu sobie. Pytają, czy masz pozytywne nastawienie do zycia, celu i misji swojej duszy? Wiedz, że Twoje przeznaczenie jest Twoim do spełnienia i anioły daja Ci wsparcie podczas tej długiej drogi. Zachęcają aby kierować się miłością i światłem do innych.   Jesli masz ochotę rozpocząć działania w kierunku służbie ludziom, to liczba 19 jest właśnie znakiem aby ku tej drodze iść. Zaufanie to wszystko czego potrzebujesz w swoim dążeniu i działaniach a anioły będą Cigo dostarczać w odpowiedni sposób i w odpowiednim czasie.  

LICZBA 20   Twój związek ze Stwórcą jest potężny i czysty. Bóg prosi cię, abyś napełnił swoje serce i umysł wiarą (jeśli tego pragniesz, poproś o pomoc Niebiosa). Twoja wiara jest właśnie teraz nagradzana.  

LICZBA 21   Twój optymizm jest niewątpliwie zagwarantowany! Anioły działają w tym momencie w twoim imieniu. Możesz wesprzeć ich starania stosując pozytywne afirmacje i wierząc, iż twoje marzenie już się ukazuje.  

LICZBA 22   Aniołowie widzą pozytywne wyniki twoich modlitw. Chcą abyś pozostał cierpliwy i optymistyczny. Anioły pilnie nawołują aby „wierzyć”!   LICZBA 23   To przesłanie od twoich wniebowstąpionych mistrzów (jak Jezus, Mojżesz, święci) – przewodników, którzy widzą, iż odpowiedź na twoje modlitwy jest na wyciągnięcie ręki. Pozostań pozytywny, abyś zapewnił sobie przyciągnięcie najlepszych z możliwych rezultatów. LICZBA 24 Dalsi aniołowie otaczają cie teraz. Pomagają ci utrzymać optymizm i nieważne jest to, co dzieje się wokół ciebie. Aniołowie znają magiczną moc wiary. Uwalniają wszystkie nagatywne myśli i emocje w celu ukazania czystej drogi dla manifestacji twoich pragnień LICZBA 25   w miarę jak doświadczasz dużych zmian życiowych, oczekuj najlepszego, a twój optymizm zostanie nagrodzony.  

LICZBA 26   Pozytywne afirmacje pomagają szybko poprawić twoją sytuację. Aniołowie nalegają, abyś mówiła i myślała jedynie o swoich pragnieniach nie afirmując swych obaw, gdyż one są po prostu iluzją.  

LICZBA 27   Gratulacje! Twój optymizm przyciąga cudowne sytuacje oraz związki. Bądź pozytywna gdyż takie nastawienie działa na twoją korzyść.   LICZBA 28   Pieniędzy przybywa, kiedy wierzysz, że Niebo w pełni wspiera ciebie, twoich ukochanych oraz twój piękny cel życiowy.  

LICZBA 29   Odnoś się pozytywnie do swojego celu życiowego i skoncentruj się na byciu użytecznym. Wykorzystaj swoje naturalne talenty, pasje i zainteresowania. Drzwi otwierają się dla ciebie. Tylko mocno wierz.      

LICZBA 30   Bóg oraz wniebowstąpieni mistrzowie w pełni cię wspierają. Z pełnym zaufaniem podążaj do przodu w kierunku swych marzeń.  

LICZBA 31   Wniebowstąpieni mistrzowie proszą, abyś spojrzała na wszystkie ziemskie iluzje i ujrzała Boską doskonałość wewnątrz siebie, w innych ludziach i w swojej obecnej sytuacji. Kiedy widzisz Boską doskonałość w swoim umyśle, ukazuje się ona na zewnątrz, w twoich związkach, pracy zawodowej, zdrowiu i innych sferach życiowych.   LICZBA 32   Jezus przypomina Tobie o zastosowaniu afirmacji o sile wiary (''z wiarą, wszystko jest możliwe'') we własnym życiu Wniebowstąpiony mistrz Jezus przypomina, abyś właśnie teraz zastosował jego afirmacje dotyczaca mocy wiary (" Wierząć, wszytsko jest mozliwe ")      

LICZBA 33   Pozostajesz w potężnym oraz czystym związku z jednym lub kilkoma wniebowstąpionymi mistrzami takimi jak Jezus, którzy odpowiedzieli na twoje modlitwy. Rozmawiaj z nimi, ponieważ pomagają ci w twojej obecnej sytuacji.   Twoje słowa to magnetyczne afirmacje przyciągające do ciebie rzeczy o których właśnie mówisz i myślisz. Dlatego aniołowie przypominają ci, abyś była świadoma własnych słów i myśli.   LICZBA 34   Aniołowie mówią, że jesteś na dobrej drodze, oby tak dalej

LICZBA 35   Z pomocą i ochrona wniebowstąpionych mistrzów, zbliża się do ciebie pozytywna zmiana.

LICZBA 36   Wniebowstąpieni mistrzowie proszą cię, byś powierzyła im swoje materialne obawy oraz byś skoncentrowała myśli na duszy.   LICZBA 37   Jesteś na dobrej drodze, a wniebowstąpieni mistrzowie zachęcają cię oraz wspierają w twojej wędrówce.  

LICZBA 38   Wniebowstąpieni mistrzowie pomagają ci w twojej sytuacji finansowej. Liczba 40 Bóg oraz Aniołowie otaczają cię Niebiańska miłością i ochroną.

LICZBA 42   Aniołowie nawołują, abyś wierzyła!  

LICZBA 44   W tym momencie aniołowie ofiarowują ci więcej pocieszenia, miłości i wsparcia. Proś ich o pomoc we wszystkim, a poprzez swoją intuicję, wsłuchuj się w ich przewodnictwo.   LICZBA 45   Aniołowie wspierają cię poprzez pozytywną zmianę życiową.  

LICZBA 46   Aniołowie przemawiają do ciebie: "Koncentruj myśli na swoim ja duchowym i swoim Boskim Źródle wszystkiego. Wszelkie materialne obawy powierz nam".   LICZBA 48   Aniołowie wysłuchali twoich modlitw dotyczących pieniędzy i odpowiedzieli na nie.

  LICZBA 51   Myśl pozytywnie o zmianach których pragniesz i których doświadczasz

LICZBA 54   Podczas gdy ty wprowadzasz dobre i niezbędne zmiany w swoim życiu, aniołowie kierują tobą i wspierają cię    

LICZBA 55   „To okres „pożegnania starego, i przywitania nowego”. Przyjmij te zmiany z radością, gdyż są one zalążkiem nowych błogosławieństw.”   LICZBA 56   W miarę jak w życiu domowym, w pracy zawodowej i związkach zachodzą zmiany, koncentruj się na wewnętrznym rozwoju duchowym. Odnajdź błogosławieństwo w każdej zmianie, której doświadczasz.  

LICZBA 58   Twoje finanse poprawiają się. Pojawi się pozytywna zmiana w przepływie pieniędzy. Mogłoby to również zasygnalizować awans w pracy lub zmianę w pracy zawodowej ze zwiększonymi poborami.    

59 - zmiany przez które przechodzisz stawiają cię bliżej Boskiego celu życiowego. Możesz uspokoić obawy spędzając czas na czynnościach związanych z twoimi zainteresowaniami duchowymi.  

LICZBA 66   Kiedy jesteś obciążona zmartwieniami lub stresem, czy obawą tym trudniej jest usłyszeć czułą pomoc swoich aniołów. To przesłanie skierowane jest do ciebie abyś więcej czasu spędzała na modlitwie i medytacji. Poproś o duchową interwencję i otwórz ramiona, a otrzymasz wsparcie, które zawsze podąża za błagalnymi prośbami.   LICZBA 68   Pamiętaj, że Duch stanowi źródło twego dochodu. Martwienie się nie pomaga w kwestii finansowej, ale modlitwa zawsze wspiera każdą część twojego życia.  

LICZBA 69   Podczas, gdy ty spędzasz czas na pracy nad czynnościami związanym z duchowymi pasjami oraz zainteresowaniami, każda część twojego życia automatycznie się udoskonala. Liczba 72 Ufaj, że czynisz odpowiednie kroki w kierunku manifestacji swoich pragnień... ponieważ tak właśnie jest.

LICZBA 76   Jesteś na dobrej drodze a twoje materialne potrzeby w pełni wspierają twoje wybory i działania.   LICZBA 77   Trzymaj tak dalej! Wszystko, co teraz robisz doświadcza dotyku Midasa!  

LICZBA 78   Twoje obecne skupienie oraz działania umożliwiły dostęp do Wszechświatowego finansowego przepływu dostatku. Trzymaj się swoich aktualnych planów, bo są ukierunkowane właśnie na pieniądze.   Liczba 79 Bóg wspiera cie we wszystkim, również twoje życie finansowe. Zrelaksuj się i pozwól Bogu, aby ci pomógł.         Liczba 86 Tej liczby nie posiadam, ale na pewno jest związana z finansami. Liczba 87 Jesteś na dobrej drodze w związku ze swoją praca zawodową oraz finansami.   LICZBA 88   To niezwykle pomyślny i sprzyjający znak dotyczący finansów. Twoje działania, modlitwy, wizualizacje i praca nad manifestacją uwieńczył wielki przypływ dostatku. Otwórz swe ramiona i przyjmij go.   LICZBA 95   Zmiany, które aktualnie rozważasz prowadzą cię w dobrym kierunku manifestacji twojego Boskiego celu życiowego.   LICZBA 96   W związku ze swoim boskim celem życiowym, skup się całkowicie na duchowych sprawach. Powierz Bogu oraz aniołom wszystkie swoje zmartwienia.   Liczba 97 Ufaj swojej intuicji i podążaj za nią, gdyż jest to właściwe.

LICZBA 99   Duch światowy ma pilne przesłanie dla ciebie: "zacznij w tej chwili pracować nad swoim Boskim celem życiowym!" Poproś go o wsparcie w motywacji, czystości, ukierunkowaniu i wszystkim tym czego potrzebujesz.

LICZBA 100 Liczba anielska 100 składa się z dwóch ważnych liczb. 1 oraz podwójnego 0. Liczba 1 wskazuje nowy poczatek.To pokłady motywacji pozwalające kroczyć do przodu poprzez samodzielną pracę, wytrwałość, ambicje oraz siłę woli.Liczba jeden to lider, przeowdnictwo i asertywność. Liczba 0 jako potężna wibracja rezonujaca z Uniwersalną energią (Bóg), odzwierciedla nieskończoność i wieczność, jedność i całość. Liczba 0 oznacza potencjał i wybór zarazem. Jako wiadomość od aniołów, zachęca do rozwijania swojego potencjału duchowego oraz zapowiada poczatek tej drogi. Jednocześnie radzi aby zachować ostrożność i słuchać swojej własnej intuicji oraz Wyższego Ja co daje możliwość zanlezienia właściwej odpowiedzi.

Liczba 0 wzmacnia również atrybuty licz stojących obok.   Liczba 100 jako przesłanie od aniołów przypomina, aby zwócić szczególna uwagę na mysli, intuicję oraz spostrzeżenia pojawiające się niewiadomo skąd.  Zachęca do podejmowania pozytywnych działań uwzględniając podszepty, odczucia oraz własne pragnienia.Nie dopuszczaj do siebie negatywnych mysli oraz emocji bo te mogą Cię zmylić i zwieść. Mogą sprawić, że zejdziesz z właściwej drogi duchowej.   Liczba 100 mówi: Idź na spacer i porozmawiaj ze swoim Ja. 111 – Kontroluj uważnie swoje myśli i bądź pewna, że myślisz tylko o tym, czego chcesz, a nie o tym, czego nie chcesz. Ta liczba jest znakiem, że pojawiła się i otwiera się przed tobą sprzyjająca okoliczność, a twoje myśli manifestują się w świecie z rekordową szybkością. Liczba 111 jest jak błysk jasnego światła zapalonej żarówki. Oznacza to, że wszechświat słyszy twoje myśli i przekształca je w realne formy. Czy cieszy sięfakt, że te myśli zostały przechwycone przez wszechświat? Jeśli twoje myśli nie są właściwe, poprośswoje anioły, aby pomogły ci, jeśli masz trudności z kontrolowaniem swoich myśli.  

222 – Nasze nowo zasiane pomysły zaczynająwyrastać w realne formy. Podlewaj je i odżywiaj a wkrótce wychyną z gleby, a wtedy zobaczysz dowód tego, że przejawiły się. Innymi słowy, nie rezygnuj na 5 minut przed tym, jak zdarzy się cud. Twoje urzeczywistnienie wkrótce dowiedzie swego istnienia, więc nieustannie pracuj należycie! Utrzymuj pozytywne myśli, utrzymuj afirmacje i nadal wizualizuj swój cel.   333 – Wniebowstąpieni Mistrzowie są blisko ciebie, pragnąc, abyś wiedziała, że masz ich pomoc, miłość i towarzystwo. Wzywaj często Wniebowstąpionych Mistrzów, szczególnie wtedy, gdy widzisz obok siebie liczbę 3. Niektórzy z bardziej znanych Wniebowstąpionych Mistrzów to: Jezus, Mojżesz. Maria, Quan Yin i Yogananda.  

444 – Aniołowie właśnie teraz otaczającię, zapewniając o swojej miłości i pomocy. Nie obawiaj się, ponieważ anielska pomoc jest w pobliżu.  

555 – Zapnij pasy. Przed tobą najważniejsza zmiana. Nie powinnaś postrzegać jej jako „pozytywnej” lub „negatywnej”,ponieważ każda zmiana jest naturalną częścią biegu twojego życia. Być może ta zmiana jest odpowiedzią na twoje modlitwy, więc utrzymuj siebie w odczuciu przebywania w stanie pokoju.  

666 – Twoje myśli wymknęły ci się spod kontroli, są zanadto skupione na świecie materialnym. Liczby te proszą cię,abyś zrównoważyła swoje myśli pomiędzy niebem a ziemią. Podobnie jak w słynnym„Kazaniu na Górze”, aniołowie proszą cię, abyś skupiła się na duchu i służeniu, i wiedz, że twoje potrzeby materialne i emocjonalne automatycznie zostanązaspokojone.  

777 – Aniołowie biją ci brawo, gratulują, jesteś na fali! Pracuj dalej i wiedz, że twoje życzenie spełnia się.Jest to najbardziej pozytywny znak i oznacza on, że powinieneś równieżoczekiwać następnych cudów.   888 – Kończy się pewien etap twojegożycia i jest to znak dany ci zawczasu, abyś się przygotowała. Ta sekwencja liczb może oznaczać, że wspinasz się wzwyż w karierze emocjonalnej lub w pewnym etapie swojego związku. Oznacza to również światełko w tunelu. Dodatkowo znaczy to: „Zboże dojrzało do żniwa, nie zwlekaj i ciesz się zbiorami”. Innymi słowy, nie odwlekaj zrobienia ruchu lub cieszenia się owocami swojej pracy.    

------------------------------------------------ Kombinacje liczby 1 ------------------------------------------------   1i 2 jako 121 lub 112 – Nasze myśli są jak nasiona, które zaczynają kiełkować. Możesz jużujrzeć dowody na to, że twoje pragnienia wydają owoce. Są to znaki, że sprawy będą wzrastać i wzrastają w zamierzonym, przez ciebie kierunku. Zachowaj wiarę!     1i 3 jako 133 lub 113 – Wzniesieni mistrzowie pracują wraz z tobą nad twoimi procesami myślowymi. Na wiele sposobów działająjako mentorzy, nauczając cię starożytnej mądrości, która się zamanifestuj. Posyłają ci energię, abyś nie czuł sięzniechęcony oraz zachętę, abyś pozostawał skupiony na prawdziwych celach swojej duszy. Poza tym wzniesieni mistrzowie mogą oferować ci radę, przewodnictwo i sugestie co do twoich celów życiowych. Jednakże zawsze nauczają oni, że każde stworzenie zaczyna się na poziomie myśli i idei. Poproś ich, aby pomogli ci wybrać mądrze to, czego chcesz.   1i 4 jako 114 lub 144 – Aniołowie mocno nalegają, abyś obecnie czuwał nad swoimi myślami. Doradzają ci, byś wyraził życzenie, ponieważ jesteś sytuacji, kiedy twoje myśli zamanifestują się właśnie teraz. (UWAGA: 411oznacza: „Poproś anioły, o ważne informacje, których właśnie teraz potrzebujesz”.)   1i 5 jako 115 lub 551 – Twoje myśli kreują zmiany w twoim życiu. Nieustannie posyłaj swoje myśli w pożądanym kierunku. Jeśli zmiany, które dostrzegasz tuż przed sobą nie są tymi, których pragniesz, możesz zatrzymać je albo zmodyfikować przy pomocy swoich myśli.   1i 6 jako116 lub 661 – Utrzymuj swoje myśli w stanie niebiańskim i pozwól odejść zmartwieniomświata materialnego. (Uwaga: 611 oznacza: „Poproś o pomoc w naprawianiu czegośw świecie materialnym, co irytuje cię lub obecnie zaprząta”)   1i 7 jako 117 lub 771 – Jest to potwierdzenie tego, że działasz wspaniale. Jesteś na właściwej drodze, więc idź nią dalej! Jest to znak, że dobrze wybierasz swoje myśli i że powinieneś skupić się bardziej stanowczo na swoich celach. Upewnij się, że dołączasz do swoich myśli odpowiednie emocje; na przykład: odczuwanie wdzięczności za dary, jakie otrzymujesz w swoim życiu. Wdzięczność przyspieszy twoje manifestacje.   1i 8 jako 118 lub 881 – Zbliżasz się do końca znaczącej fazy twojego życia. Jeśli jesteśzmęczony tą jego częścią, ciesz się, ponieważ wkrótce będziesz ono uzdrowione lub zastąpione czymś lepszym. Poddaj się i uwolnij te części twojego życia, które nie służą, kiedy nadchodzą myśli o lepszym życiu.   1i 9 jako 119 lub 991 – Twoje myśli otworzyły przed tobą nowe drzwi. Masz sposobność, by przyjrzećsię bacznie swoim myślom i stanąć oko w oko ze swoją kreacją. Oddal stare niepowodzenia, skoro są one zastępowane nowymi wydarzeniami, w zgodzie z twoimi pragnieniami.   1i 0 jako 100 lub 110 – Potężne Boskie przewodnictwo od Boga i aniołów prosi cię, abyśpodwyższył swoje myśli. Być może modlisz się to, aby być szczęśliwszym i zdrowszym. Jeśli tak jest, masz odpowiedź na swoje modlitwy. Bóg wie, że rozwiązanie, którego szukasz, rodzi się pośród twoich myśli. Poproś Boga, aby ukierunkowałtwoje myśli i wsparł cię podczas tego czasu przełomu.  

LICZBA 100   Twoje pozytywne myśli są niezbędne do urzeczywistnienia rezultatu jakiego pragniesz.   LICZBA 108   Twoje pozytywne myśli oraz modlitewny związek z bezgraniczną miłością Boga przyniosły ci niekończący się napływ dostatku.   LICZBA 116   Utrzymuj najwyższą wizję dla swojego życia materialnego (takiego jak praca zawodowa, dom oraz styl życia), ponieważ twoje myśli ukazują swą formę właśnie w tych sferach życiowych.   118   "118" Jest otucha, przeslaniem i potwiedzeniem wsparcia ze strony Twoich Aniolow. Zachecaja do zwiekszenia pozytywnego myslenia w zwiazku z pienieznymi i materialnymi aspektami Twojego zycia dzieki czemu zasilisz manifestacje Twojego dobrobytu i obfitosci. To Ty tworzysz swoja rzeczeywistosc, wiec gdy bedziesz miala wysokie oczekiwania, utrzymujac pozytywne nastawienie, ulatwisz Aniolom wspieranie i manifestacje Twoich idealow, spelnienia sukcesow we wszystkich dziedzinach Twoich intencji i wysilkow. Aniolowie pragna, zebys wiedzial/a, ze Twoje manifestacje zaczna sie zwiekszac i przyspieszac. Ta liczba mowi rowniez o tym, ze jezeli rozwazasz poczatek (lub poszerzenie) duchowych praktyk, jest to najbardziej pomyslny czas na to. Miej wiare, ze Wszechswiat ("Niebo") pomoze Ci w kazdej kwestii ktora moze powstac. Zaufaj sobie, ze posiadasz wszystkie potrzebne Ci umiejetnosci, mozliwosci i talenty potrzebne do spelnienia celow i przeznaczenia Twojej duszy. Spodziewaj sie sukcesow na wszystkich poziomach.  Powtarzajaca sie liczba "118" sugeruje, ze zblizamy sie do konca cyklu lub fazy naszego zycia i nowe mozliwosci zaczna sie pojawiac w odpowiednim dla nich czasie. Aniolowie prosza by nie stresowac sie obecna sytuacja, poniewaz lepsza jest juz w drodze. Prosza rowniez o zaufanie i wiare w Ich i siebie.   LICZBA 121 Nadszedł czas dla twojej niezachwianej wiary i optymizmu, które zawsze przynoszą ci rezultat najlepszy z możliwych.   LICZBA 122   Pozostań napełniony wiarą, ponieważ Niebo czyni starania za kulisami, aby pomóc w pojawieniu się twoich manifestacji. Im pozytywniejsze są twe myśli i   uczucia, tym szybciej i lepiej ukazują się manifestacje.   LIBA 123   Ułatw sobie życie zamykając furtkę dla rzeczy nieistotnych lub niepotrzebnych. Poproś innych (włączając Niebiosa) o pomoc i częściej oddawaj się ich   Mocy.   LICZBA 124   Aniołowie wspierają cię w podtrzymaniu optymizmu unosząc twe myśli w stronę energii Boskiej miłości.   LICZBA 125   Wszystkie zmiany wprowadzane lub rozważane przez ciebie nastąpią znacznie łagodniej, jeśli twoje nastawienie będzie pozytywne.   LICZBA 126   Im bardziej jesteś pozytywny oraz napełniony wiarą, tym lepszy rezultat twojej obecnej sytuacji. Stoisz za sterem statku swych myśli, więc unoś   je w górę.   LICZBA 127   Jesteś na dobrej drodze. Optymizm gwarantowany. Bądź nastawiony pozytywnie i trwaj przy swoich aktualnych działaniach!   LICZBA 128   Im bardziej twój umysł i ciało napełnione są pozytywnymi energiami, tym szerzej otwiera się dla ciebie brama dostatku.   LICZBA 129   Twoja Boska misja życiowa jest ważna i bardzo potrzebna na świecie. Bądź pozytywny i codziennie podejmuj czynne kroki związane ze swoimi duchowymi pasjami oraz zainteresowaniami.   LICZBA 130   Bóg oraz wniebowstąpieni mistrzowie pracują z tobą w celu wzniesienia twoich myśli i energii tak, aby skoncentrowały się na celu i stały się pełne   miłości.   LICZBA 131   Poproś wniebowstąpionych mistrzów o pomoc we wszystkim, czego teraz doświadczasz lub pragniesz. Oni zwiększą twoją pewność siebie oraz odwagę.   LICZBA 132   Większość historii o wniebowstąpionych mistrzach (takich jak Jezus, Mojżesz i Budda) opowiada o ich niezwykłej wierze, która spowodowała   pojawienie się cudów. Ta liczba to wiadomość od mistrzów, którzy pomagają ci wznieść twoją wiarę ku Niebu.   LICZBA 160   Bóg wysłuchał twoich modlitw i odpowiedział na nie, a ty możesz szybciej współkreować swoje odpowiedzi poprzez monitorowanie własnej mowy i myśli tak, byś zawsze opisywała siebie oraz swoją sytuację w pozytywny sposób.   LICZBA 111   Twoje myśli ukazują się w mgnieniu oka, więc koncentruj władze umysłu na własnych pragnieniach. Powierz Aniołom wszelkie straszne myśli, aby uległy przemienieniu.   LICZBA 118   Twoje pozytywne myśli związane z pieniędzmi otworzył drzwi do zwiększonego przepływu finansowego. Bądź optymistyczny, gdyż to działa!   LICZBA 120   Pięknie! Ulokowałaś swój umysł i serce na pozytywnej energii miłości do Boga.   LICZBA 141   To potężne przesłanie od aniołów. Przekonują abyś odwróciła swoje myśli od zmartwień, a zamiast z nich skorzystała z modlitwy i pozytywnych afirmacji. Dzięki nim skupisz swe rozważania na optymistycznych wizjach pożądanego rezultatu.   LICZBA 146   Twoje pozytywne afirmacje gwarantują, że wszystkie twoje potrzeby fizyczne są zaspakajane. Aniołowie zalecają kontynuowanie modlitw, wizualizacji i innych procesów związanych z manifestacją.   LICZBA 151   To bardzo ważne, ze pochodzisz do każdej z rozważanych zmian z bardzo pozytywnym nastawieniem. Twoje myśli wpływają na rezultat owych zmian.   LICZBA 177   Znajdujesz się w pomyślnym okresie życia, gdzie wszystkie twoje intencje ukazują się na wiele pozytywnych sposobów. Mów i myśl z rozwagą, ponieważ twoje słowa są niczym zamówienia składane do Universum.. i to właśnie otrzymasz.   LICZBA 181   Aby uzdrowić swoją sytuację finansowa, stosuj pozytywne afirmacje i wizualizuj swój dostatek.   LICZBA 191   Twoje pozytywne myśli otwierają drzwi do realizacji pracy zawodowej twoich marzeń oraz Boskiego celu życiowego. Niezwłocznie przejdź przez te drzwi.   LICZBA 196   Powierz wszelkie troski lub zmartwienia związane z twoją pracą zawodową lub celem Duchowi, ponieważ twoje pozytywne myśli są czynnikiem znaczącym we wspomnianych sytuacjach.     --------------------------------------- Kombinacje liczby 2 ---------------------------------------- 2 i 1 jako 221 lub 112 – Nasze myśli są jak nasiona gotowe do wykiełkowania. Już możesz ujrzeć dowody na to, jak owocują twoje pragnienia. Są to sygnały, że sprawy idąw pożądanym przez Ciebie kierunku. Utrzymuj wiarę!   2 i 3 jako 223 lub 323 – Wzniesieni mistrzowie pracują wraz z tobą jako współtwórcy twojego nowego projektu. Mówią ci, że podzielają twoje podekscytowanie i wiedzą, że wszystko pracuje dla twojego dobra. Mistrzowie widzą, że twoja przyszłość jest już zagwarantowana – wypełni ją szczęście, którego szukasz. Ciesz się nowym etapem swojego życia!   2 i 4 jako 224 lub 244 – Jak jest to powiedziane w uduchowionym tekście Kursu cudów:„Aniołowie wzmacniają twój nowy cel”. Jest to znak, że masz pomoc z góry w sprowadzaniu swoich pragnień do rzeczywistości. W tym czasie szczególnie powinieneś wiedzieć, że nie jesteś sam. Sekwencje liczb 2 i 4 są znakiem od twoich aniołów, które mówią ci, że właśnie teraz ściśle pracują z tobą.   2 i 5 jako 255 lub 225 – Twoje modlitwy oraz intencje są czyste, silne i bez zastrzeżeń. Zatem możesz spodziewać się zmiany szybciej niż ją przewidujesz. Nie porzucaj swoich zamiarów, kiedy twojeżyczenia urzeczywistniają się. Mogą się spełnić w sposób nieoczekiwany, więc zachowaj wiarę. Rozmawiaj często z Bogiem i proś o otuchę.   2 i 6 jako 266 lub 262 – Na twojej drodze stoi nowy cel lub nabytek.   2 i 7 jako 277 lub 272 – Czy ostatnio starałeś się o nową pracę, o przyjęcie do szkoły lub pożyczkę? Te liczby zapowiadają dobre wieści. Proszą cię, abyś trzymał się celu i zachował niezachwianą wiarę.   2 i 8 jako 288 lub 282 – Jedne drzwi zaczynają się otwierać, podczas gdy inne zaczynająsię zamykać. Upewnij się, że obecnie słuchasz uważnie głosu swojej intuicji, kiedy wiedzie cię ona w kierunku działań, które zapewnią ci trwałą obfitość w czasie tych przejść.   2 i 9 jako 299 lub 292 – Jeśli ostatnio ucierpiałeś z powodu straty (praca, ukochana itd.), spodziewaj się, że zostanie to wynagrodzone w najbliższym czasie. Wszystko pracuje na twoje dobro, mimo że może za kulisami dziać się będzie tak wiele, że będziesz myślał, że Bóg zapomniał o Tobie. Nie martw się! Odczuwaj energięswojego życia, która obecnie zmierza naprzód. Twoje ostatnio poniesione straty nie są żadnąkarą, natomiast wszechświat przygotowuje cię na coś nowego.   2 i 0 jako 200 lub 202 – Bóg chce, abyś wiedział, że nie zapomniał o tobie ani nie odrzucił cię. Kocha cię bardzo! W rzeczywistości Bóg organizuje cudowny nowy etap twojego życia. Rozmawiaj z Bogiem często, a poczujesz ten nadchodzący cud „boskiego porządku.” Czasami pewne czynniki muszą dojść do głosu, zanim osiągniesz spełnienie swoich pragnień. Dopóki utrzymujesz wiarę, nic nie zablokuje osiągnięcia twoich marzeń.  

LICZBA 200   Przepotężna i bezwarunkowa miłość Boga napełnia twoje serce oraz umysł wiarą, dzięki czemu możesz wznieść się ponad pozorne problemy. Zaufaj, że wszystko jest w porządku, gdyż w istocie to prawda!

LICZBA 228 228 jest wiadomoscia od Aniolow :  czas uwierzyc, ze jestes godny/godna osiagac sukcesy, bogadztwo i dobrobyt. Jest prosba o utrzymanie wiary, zaufania i pozwolenie sobie na otrzymywanie wdziecznej wdziecznosci. Wdzięczność i docenie wynagrodzenia z dobrze wykonanych dzialan karmy przeszłości, objawi sie jako ciągły, stały przepływ obfitości i dobrobytu w Twoim życiu. Pamiętaj, im więcej posiadasz, tym więcej trzeba dać. Jest tez wiadomoscia o tym, ze pewne drzwi w Twoim zyciu, powoli sie zamykaja i nastepne niebawem sie otworza. Zaufaj Aniolom, gdyz prowadza Cie intuicyjnie w przechodzeniu przez drzwi nowych mozliwosci a drzwi prowadzą do następnych kroków wzdłuż ścieżki duchowej i celu Twojego życia. Raduj się w obfitościa życia i docen wszystko co juz posiadasz. Zaakceptuj łaskawie swoje błogosławieństwa . LICZBA 232   Nie skupiaj się na problemach lub niedostatku. Zamiast tego skoncentruj się na modlitwie oraz wierz, że potężni wniebowstąpieni mistrzowie chronią cię, kochają i strzegą.  

LICZBA 257   Nie ustawaj w swoich działaniach, ponieważ podążasz we właściwym kierunku!   LICZBA 269   Masz pełne wsparcie i wszystkie twoje materialne potrzeby są zaspokajane, ponieważ poświęcasz się pracy nad swoim boskim celem życiowym.   LICZBA 270   Wszechświat gratuluje ci trwania w wierze, które spowodowało, ze twoje światło i miłość promieniuje.   LICZBA 271   twoja wiara i pozytywne myślenie pchają cię w kierunku realizacji swoich marzeń.    

LICZBA 280   Trwaj w wierze, że o wszystkie twoje materialne potrzeby troszczy się kochający Bóg.   LICZBA 290   Twój Boski cel życiowy jest jest wolą Boga i twoim zadaniem jest teraz skoncentrować swój czas oraz energię na owym celu.  

_____________________________________ Kombinacje liczby 3 ----------------------------------------------------

3 i 1 jako 311 lub 313 – Wzniesieni mistrzowie pracują wraz tobą nad twoimi procesami myślowymi. Działają na wiele sposobów jako mentorzy, nauczając cię starożytnych mądrości zaangażowanych w urzeczywistnienie. Przesyłają ci energię, abyś nie odczuwał zniechęcenia o zalecają,abyś pozostawał skupiony na prawdziwych celach swojej duszy. Dodatkowo wzniesieni mistrzowie mogą oferować ci radę, wskazówki i sugestie na temat twojego celu życia. Jednakże zawsze nauczają, że każdy akt stwarzania rozpoczyna się na poziomie myśli oraz idei. Poproś ich, aby pomogli ci wybraćmądrze to, czego chcesz.   3 i 2 jako 322 lub 332 – Wzniesieni mistrzowie pracują wraz z tobą jako współtwórcy twojego nowego projektu. Mówią ci, że podzielają twoje podekscytowanie i wiedzą, że wszystko pracuje na twoją korzyść. Mistrzowie widzą, że twoja przyszłość jest już zagwarantowana, wypełni się szczęściem, do którego dążysz. Ciesz się nowym etapem życia!   3 i 4 jako 334 lub 344 – Teraz masz pomoc ze wszystkich stron! Są obok ciebie zarówno wzniesieni mistrzowie, jak i aniołowie, gotowi do pomocy, prowadzenia cię i kochania ciebie. Dotrzyj do nich, skoro oni docierają do ciebie.   3 i 5 jako 353 lub 335 – Wzniesieni mistrzowie chcą przygotować cię na wielką życiowąszansę, która się zbliża. Chcą, abyś wiedział, że przeprowadzają cię za rękę w czasie tej zmiany i że wszystko będzie w porządku. Przyjmij tę zmianę i zobacz, jakie błogosławieństwa z niej wynikają.   3 i 6 jako 363 lub 336 – Twoi wzniesieni mistrzowie pomagają ci w urzeczywistnieniu środków materialnych, które są ci potrzebne dla twojego Boskiego celu życia. Niezależnie od tego, czy są to pieniądze na czesne lub środki pozyskane na twoją naukę lub pracę uzdrawiania, mistrzowie pracująnad tym, by sprowadzić je do ciebie. Chcą, abyś wiedział, że zasłużyłeś na otrzymanie tej pomocy, skoro bardziej umożliwi ci ona udzielenie tej pomocy innym.   3 i 7 jako 377 lub 373 – Wzniesieni mistrzowie radują się. Widzą twoją prawdziwą wewnętrznąboskość, lecz także popierają twój wybór ścieżki, którą idziesz. Chcą, abyświedział, że zasłużyłeś na szczęście i na przepływ świętych błogosławieństw, pochodzących z twojego Boskiego dziedzictwa i będących skutkiem wybranej przez ciebie drogi.  

3 i 8 jako 338 lub 383 – „Rób tak dalej” - mówią do Ciebie mistrzowie. Podnoś energię i skup swoje myśli i uczucia. Ponownie wyrównaj swoją perspektywę z wiedzą o twojej jedności z Bogiem, każdym oraz całym życiem.   3 i 9 jako 393 lub 339 – Jest to mocny przekaz, abyś uwolnił w swoim życiu sytuacje, które nie są uczciwe lub które spełniły swoje zadanie. Nie podtrzymuj sztucznie tych sytuacji z powodu lęku. Wiedz, że w każdej chwili jesteś pod opieką. Jest to ważne, abyś utrzymywał pozytywne przekonania na swój temat oraz na temat swojej przyszłości. Ten punkt widzenia naprawdę kreuje to, czego doświadczasz, więc poproś mistrzów, aby pomogli ci wybierać twoje myśli z punktu widzenia miłości.   3 i 0 jako 300 lub 330 – Bóg i wzniesieni mistrzowie starają się zwrócić twoją uwagę najprawdopodobniej w odniesieniu do twojego Boskiego celu. Czy jest jakaśwskazówka, którą zignorowałeś po jej otrzymaniu? Jeśli tak, możesz miećodczucie, że właśnie się zatrzymałeś. Ta sekwencja liczb jest niebiańskim sposobem zaalarmowania cię, że powinieneś dołożyć swoją cząstkę do procesu współtworzenia. Oznacza to słuchanie i pójście za wskazówkami twojego Boskiego przewodnictwa, abyś dokonał pewnych działań. LICZBA 313   Polegaj na pozytywnych i pełnych miłości energiach otaczających cię w tej chwili wniebowstąpionych mistrzów, ponieważ unoszą twoje myśli na wyższe poziomy szczęśliwego losu.   LICZBA 319   Wniebowstapieni mistrzowie przekazują ci idee i myśli na temat twojego Boskiego przewodnictwa życiowego. Zwracaj na nie uwagę i stosuj się do nich, ponieważ owe idee stanowią odpowiedzi na twoje modlitwy dot twojej misji w życiu.   LICZBA 320   Bóg i wniebowstąpieni mistrzowie otaczają cię oddaną i uzdrawiającą miłością, pomagają ci utrzymać pewność, że wszystko jest w Boskim i doskonałym porządku.   LICZBA 323   Twoja czysta, niemal dziecięca wiara ściągnęła pomoc potężnych oraz kochających wniebowstąpionych mistrzów, którzy w tej chwili towarzyszą ci. Są gotowi, aby wesprzeć cię w swoich modlitwach.   LICZBA 328   Twoja wiara i modlitwy skierowane do wniebowstąpionych mistrzów pomogły ci doświadczyć zwiększenia obfitości (czasu, pieniędzy, oraz innych sfer twojego życia).   LICZBA 333   Łaskawi wniebowstąpieni mistrzowie otaczają cię, chronią, kochają oraz w pełni tobą kierują.   LICZBA 335   Wniebowstąpieni mistrzowie chronią cię i prowadzą przez kilka niezbędnych zmian i dobrych zmian w życiu.   LICZBA 355   Dzięki twoim modlitwom i pomocy ze strony kochających wniebowstąpionych mistrzów , zbliżają się duże pozytywne zmiany w twoim życiu.   LICZBA 388   Twój modlitewny związek z wniebowstąpionymi mistrzami pomógł ci się otworzyć na strumień dostatku Wszechświata, włączając w to mnóstwo czasu, pieniędzy, miłości, --zdrowia i wszystkiego, czego pragniesz.  

----------------------------------------------------- Kombinacje liczby 4 -----------------------------------------------------    

4 i 1 jako 441 lub 411 – Aniołowie mocno nalegają, abyś właśnie teraz obserwował swoje myśli. Radzą, abyś wyraził życzenie, ponieważ obecnie jesteś w drodze do przejawienia się twoich myśli.  (UWAGA: 411 oznacza: „Poproś anioły o nieco więcej informacji, których obecnie potrzebujesz”.)   4i 2 jako 442 lub 422 – Jak powiedziano w uduchowionym tekście Kursu cudów: „Aniołowie pielęgnują twój świeżo postały pomysł”. Jest to znak, że masz pomoc z góry w dokonywaniu przemian, których pragniesz. Jest to czas, kiedy szczególnie powinieneś wiedzieć, że nie jesteś sam. Sekwencja liczb 2 i 4 jest sygnałem od twoich aniołów, które mówią  ci, że właśnie ściśle z tobą współpracują.   4 i 3 jako 443 lub 433 – Właśnie teraz masz wokół siebie mnóstwo pomocy! Zarówno wzniesieni mistrzowie, jak i aniołowie są tutaj, by pomagać, prowadzić i kochać cię. Dotrzyj do nich, tak jak oni docierają do ciebie.   4 i 5 jako 455 lub 445 – Twoi aniołowie właśnie teraz zaangażowali się w jedną z twoich znaczących zmian życiowych.   4 i 6 jako 445 lub 466 – Twoi aniołowie ostrzegają cię, że za bardzo skupiasz się na świecie materialnym. Proszą cię, abyś oddał im swoje troski i zmartwienia, aby one mogły interweniować. Zrównoważ swoje skupienie pomiędzy niebem a ziemią i wiedz, że twoje  zaopatrzenie jest naprawdę nieograniczone, szczególnie kiedy pracujesz ręka w rękę z Boskością.   4 i 7 jako 477 lub 447 – Aniołowie gratulują ci i mówią: „Pracuj dalej tak wspaniale!  Jesteś na fali. Utrzymuj skupienie myśli, ponieważ  będzie to miało wielki i pozytywny skutek”.   4 i 8 jako 488 lub 448 – Jest to przesłanie od twoich aniołów, że pewna faza twojego życia jest na ukończeniu. Chcą, abyś wiedział, że kiedy sprawy zwalniają tempo, one są przy tobie i pomogą ci, prowadząc cię do nowej sytuacji, która lepiej odpowiada twoim potrzebom, pragnieniom i zamiarowi.   4 i 9 jako 494 lub 449 – Aniołowie mówią ci, że jest to czas, by opuścić sytuację, która się kończy. Przypominają ci, że kiedy zamykają się jedne drzwi, otwierają się drugie. Aniołowie z pewnością pomagają ci w otwarciu nowych drzwi i uzdrawiają wszelkie cierpienie, które towarzyszy przejściu, w trakcie którego obecnie jesteś. Poproś swoje anioły, aby pomogły ci mieć wiarę, że te zakończenia i początki są odpowiedziami na twoje modlitwy.   4i 0 jako 440 lub 400 – Bóg i aniołowie chcą, abyś wiedział, że jesteś naprawdę bardzo kochany. Proszą cię, abyś poświęcił chwilę na odczuwanie tej miłości, a uzyskasz odpowiedzi na wiele swoich pytań i uporasz się ze wszelkimi wyzwaniami.   LICZBA 400   Bóg i aniołowie otaczają cie miłością, radością i opieką.   LICZBA 404   Boga i aniołów uczyniłeś centrum swojej świadomości, co przyniosło ci spokój oraz wszystko to, czego tylko mógłbyś zapragnąć. Poproś ich o pomoc w czymkolwiek zechcesz.   LICZBA 414   Aniołowie przesyłają ci ukierunkowane przez Boga idee. Zaufaj ich prawdziwości i stosuj się do tych, które stymulują twoje zainteresowania.   LICZBA 444   Aniołowie są wszędzie wokół ciebie. Liczne niebiańskie istoty w pełni cię kochają, wspierają i prowadzą. Nie masz się czego obawiać.   LICZBA 469   Aniołowie pomagają ci opłacić rachunki i zdobyć pożywienie oraz dach nad głową, podczas gdy skupiasz się na swoim Boskim celu życiowym.   LICZBA 485   Anioły pomagają ci, zmienić, ulepszyć i uzdrowić twoją pracę zawodową oraz życie finansowe tak abyś był w zgodzie ze swoim najwyższym dobrem.   LICZBA 496   Aniołowie zapewniają cię, że wszystkie twoje rachunki będą opłacone, a potrzeby zaspokojone, ponieważ skupiasz się na swoich duchowo satysfakcjonujących możliwościach pracy zawodowej.

------------------------------------------ Kombinacja liczby 5 ----------------------------------------

5 i 1 jako 511 lub 515 – Twoje myśli stwarzają w Twoim życiu zmiany. Kieruj nadal swoje myśli w upragnionym kierunku. Jeśli zmiany, które nadchodzą, postrzegasz jako nie te, których pragniesz, możesz je zatrzymać lub zmienić poprzez modyfikowanie swoich myśli.   5 i 2 jako 522 lub 552 – Twoje modlitwy oraz intencje są czyste, silne i bez zastrzeżeń, zatem spodziewaj się, że zmiana nadejdzie szybciej niż przewidujesz. Nie pozwól sobie na zaniechanie ich, kiedy twoje życzenia spełniają się. Może to stać się w nieprzewidzianych okolicznościach, więc zachowaj wiarę. Często rozmawiaj z Bogiem i proś o potwierdzenie.   5 i 3 jako 533 lub 553 – Wzniesieni mistrzowie chcą przygotować cię na wielką zmianę w życiu, która jest nieunikniona. Chcą, abyś wiedział, że przeprowadzą cię przez tę zmianę i że wszystko będzie w porządku. Przyjmij te zmianę i dopatruj się w niej błogosławieństw.   5 i 4 jako 554 lub 544 – Twoi aniołowie są obecnie zaangażowani w jedną ze znaczących zmian w twoim życiu.   5i 6 jako 556 lub 566 – Twoje życie, jeśli chodzi o sprawy materialne, znacząco się zmienia, może to być nowy dom, samochód lub inny rodzaj stanu posiadania.   5 i 7 jako 577 lub 575 – Jest to zatwierdzenie faktu, że jesteś u celu. Zmiana jest bliska i wzbogaci cię albo fizycznie, albo emocjonalnie lub intelektualnie – albo na wszystkie te trzy sposoby. Nie schodź z tej drogi, a wkrótce zobaczysz dowód na to, że zmiany dodają coś do twojego życia oraz życia osób z twojego otoczenia.   5 i 8 jako 588 lub 558 – Ta kombinacja liczb oznacza dla ciebie godzinę 11. - tuż przed zmianą. Nie obawiaj się jej, ponieważ będziesz wspierany i kochany przez cały czas dokonywania się tej zmiany, która jest nieuchronna.   5 i 9 jako 599 lub 595 – Jest ważne, po to by zmiany urzeczywistniły się w twoim życiu, abyś uwolnił się od przeszłości. Ta kombinacja liczb prosi cię, abyś pozwolił odejść staremu i wiedział, że służy to pewnym żywotnym funkcjom w tym czasie. Jednakże życie jest płynne i zmiana jest nieunikniona.  Wiedz, że nowe puka do twoich drzwi, czekając, abyś je wpuścił. Zaproś nowe do siebie, odrywając się z miłością od starego.   5 i 0 jako 500 lub 550 – Ważne przesłanie, które pozwoli ci dowiedzieć się, że zmiany w twoim życiu zachodzą w Boskości i doskonałym porządku. Są one darem od Boga i są zgodne z Jego wolą, dla dobra twojego wyższego Ja.     LICZBA 505   Teraz kiedy umieściłaś Boga i duchowość w centrum swojego życia, wszystko się dla ciebie zmieni. Ufaj i wiedz, iż te zmiany są odpowiedziami na twoje modlitwy, a także, ze Bóg chroni cię i wspiera.   LICZBA 513   Mistrzowie i afirmacje pomagaja zmieniać twoje życie w cudowny sposób     LICZBA 533   Liczni wniebowstąpieni mistrzowie,którzy kochają cię i chronią, wysłuchali twoich modlitw o przewodnictwo we wprowadzeniu zmian do twojego życia i odpowiedzieli na nie.   LICZBA 555   Ogromne zmiany dudnią w całym twoim życiu! Aby utrzymać owe zmiany na najwyższym z możliwym poziomów, upewnij się, że myślisz pozytywnie i skupiasz się na modlitwie oraz afirmacjach.   LICZBA 577   Świetnie sobie radzisz! Podejmujesz właściwe kroki i znajdujesz się na dobrej drodze. ------------------------------------------- Kombinacje liczby 6 ______________________________   6 i 1 jako 611 lub 661 – Kieruj swe myśli ku niebu i pozwól, by odeszły zmartwienia dotyczące spraw materialnych. Uwaga: 611 znaczy: “Poproś o pomoc w naprawieniu czegoś, co w świecie materialnym, irytuje cię i zaprząta właśnie teraz”.   6 i 2 jako 622 lub 662 – Na twojej drodze pojawi się nowy nabytek.   6 i 3 jako 663 lub 633 – Twoi wzniesieni mistrzowie pomagają ci w zamanifestowaniu się materialnych rzeczy, których potrzebujesz  dla swojego Boskiego celu życia. Niezależnie od tego, czy oznacza to pieniądze na czesne lub przyznane ci na twoją naukę lub pracę uzdrawiania, mistrzowie pracują nad tym, by przyszły one do ciebie. Chca, abyś wiedział, że zasłużyłeś na otrzymanie tej pomocy, ponieważ umożliwi ci ona udzielanie jej innym.   6 i 4 jako 644 lub 664 – Twoi aniołowie ostrzegają cię, że zbytnio skupiasz się na świecie materialnym. Proszą, abyś powierzył im swoje zmartwienia, by mogli interweniować.  Równoważnie utrzymuj skupienie na sprawach nieba i sprawach ziemi, i wiedz, że twoje wsparcie jest naprawdę nieograniczone, szczególnie kiedy pracujesz ręka w rękę z Boskością.   6 i 5 jako 665 lub 655 – Twoje życie materialne zmienia się w sposób znaczący, może to być nowy samochód lub inny stan posiadania.  

6 i 7 jako 667 lub 677 – Potwierdzenie, że twoje myśli i prace dotyczące świata materialnego są właściwe. Pomyślnie równoważysz swoje myśli i działania, tak że masz pieczę nad swoim umysłem, ciałem i duchem.  Wykonuj dalej tę wspaniałą pracę!  

6 i 8 jako 668 lub 688- Masz zamiar rozstać się z czymś z twojego materialnego świata, np. sprzedać coś, co posiadasz. Jeśli nie zamierzasz pozbyć się lub sprzedać czegoś w swoim materialnym życiu, możesz zmienić swoje mysli i ukierunkować je. Jednakże, jeśli masz zamiar sprzedać lub pozbyć się w swoim życiu czegoś materialnego, przyjmij ten przekaz jako znak, że twoje życzenie niedługo się spełni.   6 i 9 jako 669 lub 699 – Oderwij się od swoich rzeczy materialnych, szczególnie jeśli miałeś jakieś obsesje związane ze szczególnym rodzajem posiadanych przez ciebie rzeczy. Ta sekwencja liczb prosi cię, abyś odpuścił i oderwał się. Ten przekaz mówi także, że coś w twoim życiu zostanie zastąpione przez coś lepszego. Bądź otwarty na otrzymanie czegoś, co przewyższy twoje oczekiwania, skoro jesteś gotowy na coś nowego. Zasłużyłes na najlepsze!   6 i 0 jako 600 lub 660 – Jest to przekaz od twojego Stwórcy na temat twojego życia materialnego. Boska wskazówka od Boga zaleca, abyś mniej się skupiał na ziemskich pragnieniach. Nie oznacza to, że Bóg prosi cię, abyś prowadził uboższe życie, twój Stwórca prosi cię, abyś spróbował bardziej duchowego nastawienia co do zaspokojenia twoich potrzeb. Wiedz, że Bóg jest w tobie i jest źródłem wszystkiego, czego potrzebujesz.  Po prostu utrzymuj wiarę i wdzięczność, i bądź otwarty na znaki i nowe sposobności, które sprowadzą do ciebie to, czego potrzebujesz w świecie materialnym. Słowa: "Szukajcie najpierw Królestwa Niebieskiego, a cała reszta bedzie wam dodana” są sercem przekazu tej sekwencji liczb.  Możesz otrzymać więcej informacji, czytając  The Abundance Book  (Księgę obfitości) Johna Randolpha Price’a (opublikowaną przez Hay House) lub Kazanie na Górze w Ewangelii Mateusza.    

LICZBA 604   Bóg i Aniołowie czuwają nad tobą oraz osobami, które kochasz. Zapewniają cię przy tym, że roztaczają nad tobą opiekę i troszczą się o ciebie.   LICZBA 606   Podczas, gdy umieszczasz Boga oraz duchowość w centrum swojego życia, cała reszta troszcz się o siebie.   LICZBA 608   Wszelkie twoje zmartwienia o pieniądze powierz Bogu, który troszczy się o wszystkie twoje potrzeby.   LICZBA 616   Zamiast patrzeć na materialne iluzje, spójrz jedynie na możliwości. Jesteś silna i korzystając z pozytywnego nastawienia, potrafisz przezwyciężyć każdą sytuację.   LICZBA 647   Aniołowie usłyszeli twoje wołanie o pomoc i zapewniają cię, że o wszystko się troszczą.   LICZBA 666   Twoje myśli za bardzo skupiają sie na materialnych iluzjach. Wznieś swoje myśli na poziom duchowy, aby twoje życie wróciło z powrotem na szlak.   LICZBA 668   Wiedz, iż Bóg jest Źródłem wszystkich dobrych rzeczy, również pieniedzy których potrzebujesz na opłacenie rachunków i zaspokojenie swoich potrzeb.

--------------------------------------------------------- Kombinacje liczby  7 ---------------------------------------------------------- 7 i1 jako 711 lub 771 – Jest to potwierdzenie tego, że działasz wspaniale. Jesteś na właściwej drodze, idź nią dalej! Oznacza to, że dobrze wybierasz swoje myśli i powinieneś bardziej się skupić na swoich celach. Bądź pewny tego, że dodajesz do swoich myśli właściwe emocje: na przykład, odczuwanie wdzięczności za dary, jakie otrzymujesz w życiu. Wdzięczność przyspieszy proces twoich manifestacji.   7 i 2 jako 722 lub 772 – Czy ostatnio starałeś się o nową pracę, przyjęcie do szkoły lub  pożyczkę? Te liczby sygnalizują dobre wieści. Proszą, abyś wyluzował się i nie pozwolił na to, by twoja wiara się zachwiała.   7 i 3 jako 773 lub 733 – Wniebowstapieni mistrzowie cieszą się. Oni nie tylko widzą twoją prawdziwą wewnętrzną Boskość, ale także są potwierdzają trafny wybór twojej ścieżki. Chcą, abyś wiedział, że zasługujesz na szczęście, więc daj swoje przyzwolenie na przepływ świętego błogosławieństwa, które przychodzi wraz z twoim Boskim dziedzictwem i wybraną ścieżką.   7 i 4 jako 774 lub 744 – Aniołowie gratulują ci i mówią: “Pracuj tak dalej, idzie ci świetnie! Utrzymuj skupienie myśli, ponieważ daje to wielki i pozytywny efekt”.   7 i 5 jako 775 lub 755 – Jest to utwierdzenie w tym, że jesteś w trakcie wprowadzania zmiany, która wzbogaci cię fizycznie, emocjonalnie lub intelektualnie – albo jednocześnie w tych trzech aspektach. Trzymaj się kursu a wkrótce ujrzysz dowód na to, jak zmiany dodają coś do twojego życia i życia osób z twojego otoczenia.  

7 i 6 jako 776 lub 766 – Potwierdzenie tego, że twoje myśli i praca w świecie materialnym są właściwe. Z powodzeniem równoważysz swoje myśli  i działania, przez co dbasz o swój umysł, ciało i ducha. Wspaniale! Pracuj tak dalej!   7 I 8 jako 778 lub 788 – Czy nie masz odczucia, że pewna część twojego życia, taka jak praca lub związek kończy się? Jest to potwierdzenie, że twoje przeczucia są właściwe. Ten koniec może oznaczać pozytywną zmianę w napiętej sytuacji lub potwierdzać fakt, że pewna część twojego życia zbliża się do zakończenia. Niemniej, ta sekwencja liczb obwieszcza dobre wiadomości na temat zbliżającej się pozytywnej zmiany w sytuacji. Wyluzuj, ponieważ twoje życie stanie się łatwiejsze.   7 i 9 jako 779 lub 799 – Gratulacje! Porzucasz stare etapy swojego życia, które już nie pasują do obecnego ciebie. Żyjesz życiem bardziej autentycznym, które odpowiada twojemu najlepszemu wizerunkowi siebie. Ta sekwencja liczb wspiera twoją decyzję, by żyć szczerze.   7 i 0 jako 700 lub 770 – Posłaniec lub posłanniczka bezpośrednio od Boga chwali cię za pracę mentalną, duchową i fizyczną, którą wykonujesz. Pomagasz sobie i wielu innym ludziom  na obecnej ścieżce a Bóg prosi cię, abyś kontynuował swoją wspaniałą pracę.

LICZBA 708   W podążaniu za swoimi marzeniami jesteś w pełni wspierana finansowo oraz na inne sposoby.  

LICZBA 777   "Niewątpliwie znajdujesz się na właściwej ścieżce w każdej sferze swego życia. Bądź zrównowa
http://www.pokrewnedusze.pl/wrozka15.htm
Ilość wyświetleń: 2103Projekt i realizacja > Panam.pl
zamknij

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES

Informujemy, że do celów optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie i dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.